Косметика Мертвого моря життєдайний ефект

Косметика Мертвого моря життєдайний ефект

15 Апр, 2014

Косметика Мертвого моря життєдайний ефект

Якщо ви шукаєте якісні і дійсно корисні для вашої шкіри кошти, зверніть увагу на продукцію з солями та мінералами Мертвого моря. Косметика Мертвого моря — це набір надзвичайно корисних для здоров’я людини мінералів і корисних речовин.

Чому Мертве море отримало таку назву? Справа в тому, що в водах цього моря не мешкають живі організми, концентрація солі в Мертвому морі настільки висока, що перетворює її з абсолютно непридатну середовище проживання для риб та інших морських тварин. В Мертве море впадає ряд прісноводних джерел, але все живе, що потрапляє в морські води, дуже скоро гине. Однак для людини Мертве море не представляє небезпеки, навпаки, багато хто вирушає на узбережжі Мертвого моря в оздоровчих цілях. Купання у водах Мертвого моря дуже корисно людям, страждаючим екземою, акне, псоріаз та іншими шкірними захворюваннями

Шкірні захворювання — характерна загальна інтоксикація

.

У чому полягає секрет солей Мертвого моря

Насамперед, сіль — один з найкращих натуральних отшелушивающие коштів, соляні крупинки усувають бактерії і хвороботворні мікроби, а також знімають шар ороговілих клітин, оголюючи рівну і свіжу шкіру. Косметичні засоби з солями Мертвого моря надзвичайно ефективні, вони не тільки чудово очищають шкіру, але і надають їй свіжий і здоровий вигляд.

Сіль сама по собі поділяється на кілька типів, основним критерієм відмінності є величина крупинок. Сіль грубого помелу, тобто з великими крупинками дуже хороша для прийняття ванн і загальних оздоровчих процедур, більш дрібна сіль прекрасно підходить для отшелушивающих процедур, приготування скрабів і гоммажей.

Продукція з мінералами Мертвого моря

Найчастіше в косметичних засобах солі Мертвого моря поєднуються з ароматичними маслами, що надає продукту приємний запах і додаткові доглядають властивості. Скраби з солями Мертвого моря можна купити в аптеці, але такий засіб можна приготувати і в домашніх умовах. В аптеках продається фасована сіль Мертвого моря різного помелу, просто додайте в необхідну кількість солі кілька крапель ароматичного масла і використовуйте отриману суміш як домашній скраб.

Однією з головних причин виникнення вугрової висипки є скупчення мертвих клітин на поверхні шкіри, ороговілі клітини забивають пори, не дозволяючи шкірі дихати. Нестача кисню призводить до розвитку грибкових та бактеріальних інфекцій, висипу, вугрів

Угри: головні вороги красивої шкіри

і шкірних подразнень. Скраби з солями Мертвого моря прекрасно м’яко і ефективно видаляють ороговілий шар клітин і скупчилися в порах забруднення, тим самим виступаючи як засіб профілактики і навіть лікування вугрового висипу.

При вугрової висипки, не варто забувати і про токсини, саме токсини нерідко виступають основною причиною розвитку акне та інших шкірних захворювань. Токсини — це продукт розпаду хімічних та синтетичних речовин, щодня надходять в наш організм з їжею. Здорова життєдіяльність організму неможлива без періодичного очищення організму від токсину і виведення з нього всіх накопичених шкідливих речовин. Солі Мертвого моря — чудовий антиоксидант, ванни з солями Мертвого моря виводять токсини і нормалізують внутрішній баланс організму.

На відміну від багатьох косметичних засобів, насичених синтетичними речовинами, косметика Мертвого моря — 100% натуральний продукт, що не володіє побічними ефектами і не викликає алергії.

Скраби з солями Мертвого моря стимулюють кровообіг і приплив крові до поверхні шкіри. Після процедури очищення із застосуванням солей Мертвого моря шкіра завжди виглядає свіжою і молодий. Далеко не всі органічні засоби настільки ефективні, як косметика з солями Мертвого моря, саме остання надає шкірі дивовижне сяйво, свіжість і красу.

Солі Мертвого моря також прекрасно тонізують і зміцнюють шкіру, прекрасний ефект засобу з солями мертвого моря надають в поєднанні з антицелюлітним масажем та іншими оздоровчими процедурами. Солі Мертвого моря сприяють розслабленню і зняттю напруги з м’язів, відновлюють пошкоджені м’язові тканини і відновлюють кислотно-лужний баланс шкіри.

Що входить до складу косметики Мертвого моря

  • Бром

Бром надає розслаблюючий ефект, заспокоює нерви, знімає напругу. Зміст брому в водах Мертвого моря в 50 разів вище, ніж у водах океану.

Косметика Мертвого моря життєдайний ефект
  • Натрій

Води Мертвого моря багате джерело натрію, вмісту натрію у воді коливається від 12 до 13%. Саме тому косметичні продукти на основі солей Мертвого моря покращують еластичність шкіри і її здатність вбирати корисні речовини. Такі засоби ідеально підходять для сухої шкіри

Догляд за сухою шкірою і водний баланс в організмі, яка погано вбирає вологу.

  • Калій

Солі Мертвого моря дуже корисні людям, що страждають астмою, а все тому, що у воді Мертвого моря міститься дуже багато калію. Калій регулює процес окислення в організмі і нормалізує стан нервової системи. Закип’ятіть воду і додайте в неї сіль Мертвого моря, а потім вдихайте пар, ви практично миттєво відчуєте позитивний результат.

  • Бітумна смола

Бітум — це натуральна смола, що володіє прекрасним протизапальним ефектом. Цей речовина зміцнює пори, сприяє профілактиці і загоєнню прищів, і проявів алергічних реакцій.

  • Кальцій

Кальцій необхідний не тільки для росту кісток, але і для відновлення пошкоджених м’язових тканин. Мазі і креми з солями Мертвого моря показані людям, страждаючим артритами, м’язовими і суглобовими болями.

  • Сульфати

Сульфати володіють прекрасним протизапальним і антибактеріальним властивістю, сприяють загоєнню ран і порізів.

Перш ніж купити будь-який продукт із солями Мертвого моря, постарайтеся дізнатися про це засобі і компанії-виробника якомога більше. Ви купуєте лікувальні засоби, навіть, якщо це косметичний продукт, тому купуйте продукцію з солями Мертвого моря тільки в авторизованих точках продажу з перевіреною репутацією.

Похожие темы