Косметика Pierre Ricaud наука на службі у краси

15 Янв, 2014

Косметика Pierre Ricaud наука на службі у краси

Продукцію французької торгової марки Dr. Pierre Ricaud іноді називають поштової косметикою, оскільки так само, як і косметичні препарати Yves Roches, Avon, Oriflame і багато інших, вона поширюється за допомогою розсилок по каталогах. Якщо інші подібні бренди намагаються охопити максимально широку аудиторію, то косметика Pierre Ricaud призначається жінкам зрілого віку, і, власне, в цьому і є її родзинка. А зрілий вік, на думку фахівців компанії, починається у жінок після двадцяти п’яти років.

Косметику Pierre Ricaud не випадково порівнюють з аналогічними засобами, виробленими Yves Roches: коли доктору медицини П’єру Ріко прийшла в голову думка випускати антивікові засоби догляду за шкірою, він почав її втілювати в життя не один, а за підтримки свого хрещеника, яким і виявився Ів Роше . Лабораторія Dr. Pierre Ricaud була створена в 1986 році — до того моменту Ів Роше був уже визнаним метром в косметичній індустрії. Компаньйони відразу вирішили, що нова лабораторія буде спеціалізуватися саме на випуску засобів, що перешкоджають старінню шкіри. Згодом був сформульований і слоган компанії: «Наука — це майбутнє вашої краси», тому як, по глибоке переконання П’єра Ріко, за допомогою досягнень наукового прогресу можна якщо не запобігти процеси старіння, то, принаймні, відсунути їх наближення. Він намагався створити таку косметику, яка буде дарувати жінкам молодість і красу незалежно від їхнього віку.

Виключно французьке якість

До середини дев’яностих компанія Dr. Pierre Ricaud вже цілком впевнено почувала себе на міжнародному ринку, а 2004 обзавелася власним Інститутом дермокосметологіі, який був відкритий в Парижі — цим П’єр Ріко хотів показати, що виробництво його косметики і справді поставлено на наукову основу. Згодом біля Інституту дермокосметологіі з’явилися філії в різних країнах світу. Керівництво компанії педантично ставиться до дотримання технологічних нюансів і не віддає виробництво своїх препаратів на аутсорсинг іншим виробникам, котрі володіють більш дешевою робочою силою: косметика Pierre Ricaud проводиться тільки у Франції. Кінцевий споживач може її придбати лише за допомогою прямих продажів через каталоги.

Світову популярність французької косметичної лабораторії на початку дев’яностих років ХХ століття принесли регенеруючий крем Renaissance de nuit і омолоджуючий крем Essence de beaute. Всі експерти одноголосно визнавали їх одними з найкращих в категорії антивікових препаратів від європейських виробників.

Не меншу популярність здобув активний комплекс Hydra-rides. У нього входять різні види зволожуючих кремів для будь-якого типу шкіри. Його активні компоненти досить екзотичні — це речовини азіатікозід і мадекассозід, виділені з азіатською центели або тигровій трави.

У вищій ціновій категорії

У країнах СНД про косметику Pierre Ricaud дізналися приблизно в 2003-2004 роках: десь раніше, десь трохи пізніше. З’явився навіть російськомовний сайт лабораторії Dr. Pierre Ricaud, і в зв’язку з цим з’явилася можливість замовляти необхідні засоби догляду за обличчям і декоративну косметику

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

безпосередньо через інтернет. У тому ж інтернеті можна знайти і чимало відгуків про якість продукції Pierre Ricaud: зрозуміло, що підбір косметики — справа дуже тонка і передбачає облік безлічі індивідуальних особливостей споживача, але в цілому позитивна оцінка цих препаратів зустрічається набагато частіше, ніж негативна.

До душі багатьом жінкам припав тональний крем з ефектом ліфтингу

Ліфтинг — нова молодість

Teint Liffant Confort, що допомагає майже бездоганно вирівняти колір обличчя, приховати пігментні плями і почервоніння. Ще одним всенародно улюбленим продуктом став пілінг

Пілінг: як освіжити шкіру

для сяйва шкіри Dr. Pierre Ricaud, виготовлений на основі глини. У його складі присутній комплекс DERMA ECOLIA і отшелушивающие мікрочастинки — вони дбайливо видаляють мертві клітини, не дратуючи шкіру.

Косметика Pierre Ricaud відноситься до вищої цінової категорії. Вартість окремих препаратів деколи майже в два або три рази перевершує ціни на аналоги, вироблені, наприклад, тим же Yves Roches.

Світлана Усанкова

Похожие темы