Косметика Plazan (Плазан) плацентарна косметика

Косметика Plazan (Плазан) плацентарна косметика

09 Апр, 2014

Косметика Plazan (Плазан) плацентарна косметика

Якщо сьогодні жінка опиняється незадоволена засобами, які вона може купити в самому звичайному косметичному бутику, її направляють в розділ лікувальної або, як її ще називають, аптечної косметики. Якщо вона виявляється неефективною, тоді приходить черга професійних засобів, які використовуються в салонах краси косметологами. Якщо звичайні засоби цього рангу не підходять, тоді настає час плацентарної косметики, яка вважається панацеєю мало не від всіх проблем, які може відчувати жінка зі шкірою тіла, обличчя, голови, волоссям.

До слова, вважається, що косметика російського виробництва чомусь завжди менш ефективна, ніж, приміром, креми з Франції чи Німеччини. Косметика Plazan, створена на основі плацентарних компонентів намагається спростувати цю теорію, і успішно це робить уже не перший рік.

Plazan — це загальна назва продукції, що випускається російським науково-дослідним підприємством «Жеспар-Біос», яке безперешкодно подолало всі мислимі і немислимі межі і подарувало плацентарну косметику

Плацентарна косметика: європейські заборони і російська гордість

власного виробництва не тільки жінкам, що мешкають на теренах Росії і країн колишнього Союзу, а й охопило плацентарної лихоманкою салони краси далекого зарубіжжя.

Напевно багато хто чув про чудодійний вплив плацентарних препаратів на організм, про яку б проблему мова не велася, будь то лупа

Лупа як медична проблема: якими препаратами лікувати

або зморшки. Використання плаценти в косметичних цілях, — це свого роду back to nature — ривок назад до природи, до природного і невинному, нам родинному, а значить, дуже корисному.

Як відбувається отримання косметики Plazan? Як і будь плацентарна косметика, Plazan бере своє народження безпосередньо при народженні нового життя: з пологових будинків в лабораторії «Жеспар-Біос» надходить плацента, потім проходить ретельний аналіз, який повинен підтвердити високу якість матеріалу і, відповідно, ефективність майбутньої косметики. Що примітно, перевірка вихідного матеріалу проводиться також у Міністерстві Охорони здоров’я Російської Федерації. Така складна багаторівнева система підготовки матеріалу до обробки з метою отримання активних компонентів вже повинна служити підтвердженням якості косметики Plazan.

Косметика Plazan (Плазан) плацентарна косметика

Ще один плюс виробника косметики, який повинен бути гідно оцінений споживачем — це можливість йому самому чаклувати над косметичними складами, які повинні підійти саме йому. Не варто лякатися складних хімічних маніпуляцій з компонентами, тому що виробник сам пропонує кілька рецептів приготування масок. Ваш косметолог, який напевно чув про властивості плацентарної косметики, якщо він висококваліфікований, може порадити вам як поводитися з плацентарними компонентами. Серед них: Плазан високо- і низькомолекулярний, еластин-колагеновий комплекс, гідролізат білків плаценти, гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота — берегиня молодості шкіри

канатиков пуповини, глікозаміноглікани плаценти — все в бульбашках по 20 мл. Ці компоненти поєднуються між собою настільки вдало, що здатні вирішувати будь-які проблеми шкірного покриву при відповідному дозуванні того чи іншого препарату.

І, звичайно, Plazan — це не тільки окремі речовини, які споживач повинен змішувати самостійно, але і досить обширна гамма готової продукції різних серій. Тут знайдуться кошти по догляду за обличчям, тілом та волоссям, причому це не тільки косметика по догляду — пані можуть бути приємно здивовані наявністю тонального крему в арсеналі Plazan.

Тут присутні золота, діамантова, срібна, VIP-серія, засоби для волосся, найбажаніші сьогодні засоби anti-age, серії «Інтенсив». Молоді дівчата оцінять освіжаючі шкіру засоби очищає серії Plazan, а також креми-ліпокорректори для різних типів шкіри. Для фахівців beauty-індустрії передбачена професійна серія Plazan з широким асортиментом продукції. Любителі водних процедур не залишаться байдужими до «Банної серії», яка містить цілющі гелі, скраби, бальзами для тіла. У домашній аптечці стане в нагоді загоює регенеруючий гель «Плазанол».

Купити косметику Plazan можна в інтернет-магазинах, в офіційних дистриб’юторів в певних точках продажів. На даний момент Plazan доступний в багатьох містах Росії, країнах СНД, а також в Ізраїлі, Великобританії, Німеччини та на Кіпрі.

Євгенія Жіркіна

Похожие темы