Косметика PUPA красуня в червоному

20 Май, 2014

Косметика PUPA красуня в червоному

Заснований на початку сімдесятих років XX століття, за наступні п’ять років бренд PUPA перетворився на один з найбільш впізнаваних більш ніж у вісімдесяти країнах світу. Завоювавши ринок, завдяки шикарним косметичним наборам і професійному дизайнерському підходу італійська марка PUPA і в XXI столітті хвилює серця багатьох прихильниць італійської косметики.

PUPA: початок шляху

Італійський бренд PUPA з’явився на ринку декоративної косметики в 1974 році. Завдяки дизайнерським утворенню, підприємницької жилки і відмінному смаку глави сімейства Гатті, торгова марка PUPA, що в перекладі означає «красуня», швидко набрала обертів, за п’ять років ставши однією з найбільш продаваних косметичних фірм в США, Європі, Африці і на Сході. Хітом італійської компанії Micys (власниця торгової марки PUPA) стали подарункові набори косметики: від самих маленьких до величезних, що включають всю палітру продукції.

До надбань PUPA можна віднести яскраво червоний колір, який вони перші ввели в оформлення косметики і який досі вважається їх візитною карткою. Символом PUPA стала на довгі роки красива жінка в червоному.

Кожен випущений продукт компанії — це ретельно продуманий рекламний хід, сюрприз для покупниці: набори парфуму у вигляді маленьких квіточок, які, залишаються після використання духів, ними можна прикрашати кімнату, тіні в незвичайних коробочках-звіряток, двосторонні помади і блиски, які з’явилися саме завдяки дизайнерської задумом пана Гатті. А також мініатюрні дзеркальця в помаді, що з’явилося там тільки для того, щоб було зручно фарбувати і підправити при необхідності макіяж.

З перших випущених у вісімдесятих роках наборів (Coccinella, Aphrodys, Genesis), набір Coccinella (в перекладі з італійської мови — «сонечко») і в XXI столітті користується великим попитом. За словами прихильниць PUPA, такий вибір легко пояснити: саме в ньому вдале поєднання палітри тіней і блисків дозволяє використовувати його найбільш повно. А от з іншими наборами, в тому числі, і випущеними порівняно недавно, справа йде інакше: в гонитві за кількістю, дизайнери не продумали, хто ж буде ним користуватися, намагаючись підібрати середнє зважене, вони створили продукт, половину якого припадає в кращому випадку роздаровувати подругам.

У вісімдесятих роках, для зміцнення своїх позицій на ринку декоративної косметики PUPA випускає ексклюзивну лінію тональних засобів для особи, з успіхом якої відразу ж був оформлений патент на активні інгредієнти в її складі. Засіб це отримало в середньому нейтральну оцінку на форумах, які обговорюють продукт: одні — в повному захваті від усього, іншим не подобається розсипчаста текстура, третім кольорова гама, а четвертим — упаковка.

У дев’яностих роках XX століття косметична фірма PUPA робить успішну спробу виходу на ринок парфумерії. Першим, і, за словами критиків, успішним ароматом став Fiorilu enе Fleur, який об’єднав букет пряних і квітково-фруктових нот, одягнених в унікальну упаковку: скляний флакон з витонченим символом вічного кохання та краси — червоною трояндою. Компанія не стала зупинятися на досягнутому, і світ побачив нову туалетну воду

Туалетна вода: вся справа в концентрації

— Bouquet de Parfums. І знову дизайнерська знахідка: флакони у формі невеликих, але оригінально виконаних квітів в подарунковій упаковці.

Косметика PUPA красуня в червоному

Дев’яності роки XX століття

1995 став переломним для компанії. Він ознаменувався випуском нової лінії декоративної косметики

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

з абсолютно новим змістом і оформленням. Ця лінія була покликана задовольнити найвищі вимоги і об’єднати в собі високоякісні формули, різноманітність колірних палітр, зручний дизайн, а також відмінну якість за прийнятною ціною.

У XXI столітті PUPA пропонує широкий асортимент декоративної косметики, косметичні набори, лінії для професійних візажистів, лінії догляду та очищення, сонячну лінію, лінії банних продуктів, а також парфумерію. Для того щоб йти в ногу з часом, кожен сезон компанія випускає набори декоративної косметики з останніми тенденціями в світі моди, забезпечуючи тим самим своїх шанувальниць великим арсеналом сучасної спокусниці.

Відмінною рисою косметики PUPA стало також і те, що вся продукція, а також її упаковка виробляється на власній фабриці, там, де її робили і тридцять п’ять років тому.

Продукція італійської марки орієнтована для молодих, повних життєвих сил і емоцій жінок від п’ятнадцяти до тридцяти п’яти років. Можна виділити лінію «для себе» (в зручній упаковці) і лінію «подарункових наборів» (яскраві і барвисті комплекти у святковому оформленні). Спеціально для своїх покупців PUPA випускає фірмовий журнал, в якому розповідає не тільки про новинки в світі косметики та парфумерії, а й секс, гроші і любові.

Що стосується ціни на продукцію: позиціонуючи себе як бренд для молоді, компанія дотримується вельми помірних цін. Так, тіні Lumimys baked eyeshadow з останньої осінньо-зимової колекції коштують близько 260 рублів, туш Diva’s Lashes mascara maxi volume — 260 рублів, блиск для губ Iridescent Gloss — 300 рублів, а туалетна вода YES Silver (15 мл) — 380 рублів. Вартість подарункових наборів коливається від 500 до 2000 рублів.

Витончене і витончене оформлення, особливу увагу до деталей, висока якість за доступною ціною і модні колірні рішення — все це додає марці PUPA унікальність, аналогів якої немає на світовому ринку.

Галина Ямпільська

Похожие темы