Кожному типу вій — своя туш

07 Фев, 2014

Кожному типу вій - своя туш

Макіяж вій відіграє чільну роль у створенні бездоганного образу гідного зоряного стилю. Але не кожна туш підійде дівчині, яка може мати або один або інший тип вій. При покупці туші завжди відштовхуйтеся від свого типу вій, і тоді ваш макіяж очей буде більш виразним.

Короткі вії — у пошуках довжини

Якщо ви володарка коротких вій, звертайте увагу на туш, виробники якої обіцяють подовження і вигин. Туш повинна включати мікроволокна, які можуть створити ілюзію довжини вії, як це роблять при нарощуванні.

Вибирайте маленькі циліндричні щіточки, якими можна легко фарбувати короткі війки в куточках очей, створюючи ефект довжини

Колір туші повинен бути або чорним, або глибоким коричневим. Уникайте кольорових або металізованих відтінків. Коли фарбуєте вії, будьте уважні: туш з мікрофіброю може залишати грудочки на кінчиках, тому не варто дуже старатися.

Довгі вії — тонка робота

Щасливі володарки довгого від природи вій повинні стежити за тим, щоб в макіяжі вони виглядали акуратно — НЕ сплутувалися і блищали. Також можна надати віям сексуальний вигин, який зробить погляд зачаровує.

Туш в цьому випадку повинна бути легкою, кремообразной. Широка густа щіточка краще впорається з розплутуванням і прокрашивание довгих вій

Довгі вії без нарощування

.

Фарбувати вії починайте від коренів, спочатку з легким зусиллям, щоб сформувати вигин і підняти їх. Ведіть щіточку акуратно до самих кінчиків вій, профарбовуючи їх. Потім слід знову пройтися по віям, але вже чистою щіточкою або спеціальним гребінцем

Вибираємо правильну гребінець, яка видалить надлишки туші, зробить вії ідеально лежачими. Якщо ви вирішили накласти два шари туші не чекайте висихання першого, щоб накласти другий.

Туш за кольором підійде будь — класична або кольорова, з ефектом накладних вій.

Щільні і неслухняні вії — наводимо порядок

Такими бувають не тільки волосся, але і вії, і з ними теж буває багато клопоту, коли вони не бажають приймати форми при макіяжі. Тут потрібні туш і щіточка, здатні приборкати такі вії, додати їм правильний напрямок і додати вигин.

Туш краще вибирати легку, щоб навіть при декількох шарах вони не створювала утяжеляется ефекту і грудочок. Щіточка повинні бути широкою і густий.

Перед нанесенням ретельно розчешіть вії, щоб надати їм форму. Потім наносите туш повільно і тонким шарами, просуваючись від коренів до кінчиків, простягаючи їх нагору. Якщо хочете нанести декілька шарів, наносите наступний на шар, де туш ще трохи волога, щоб створити привабливий вигин.

Колір туші може бути традиційним, якщо вії дуже щільні, жорсткі, вибирайте матові варіанти, якщо хочете підкреслити це, можна наносити і блискучі туші.

Тонкі вії — велика робота

Якщо вії тонкі, їх потрібно збільшувати в обсязі, надавати їм щільність, але намагатися не обтяжувати їх, інакше вони почнуть випадати і виглядати будуть неакуратно. Вибирайте туш з силіконовою формулою, яка надає віям обсяг текстуру. Щіточка повинна бути широкою, щоб подовжувати їх.

Перед нанесенням злегка припудріть вії, щоб надати їм трохи об’єму на початковому етапі. Потім помістіть щіточку біля основи вій і зигзагоподібними рухами просувайтеся до кінчиків. Так вії витягуються, туш лягає краще і вигин зберігається довше. Щоб профарбувати короткі війки в куточках очі, використовуйте кінчик щіточки.

Для тонких вій потрібна інтенсивно-чорна туш, підійде темно-синя або глибокого коричневого кольору.

Жорсткі і густі вії — полегшуємо погляд

Якщо вії жорсткі, їх зазвичай важко зафіксувати тушшю в певному положенні. Їм не потрібна густота, скоріше, навпаки — їм треба надати легкості.

Туш для такого типу вій рекомендується легка, типу крем-гель, яка швидко висихає, не залишаючи слідів на столітті і не ускладнює вії, створюючи штучний ефект надмірності туші на них.

Щіточка для туші повинна бути закруглена. Перед нанесенням можна використовувати щипчики для завивки

Завивка: завиток долі

. Після того, як вії готові до туші, помістіть щіточку біля коріння вій і повільно, з легким зусиллям натискайте на вії знизу вгору, щоб підняти їх, надати форму, зафіксувати вигин.

Колір її бажано вибирати традиційний, чорний, сірий, коричневий.

Рідкісні вії — стимулюємо зростання, усуваємо недоліки

Якщо вії від природи або у зв’язку з випаданням рідкісні, то потрібно по-перше, стимулювати їх зростання, по-друге, спробувати за допомогою макіяжу створити ефект густоти й обсягу.

Туш повинна бути з вітамінною формулою, до якої можуть входити вітамін В5, кератин, кераміди, які покращують стан пошкоджених вій. Щіточку краще вибирати середнього розміру.

Починайте нанесення з маленької хитрості. Помістіть щіточку з тушшю біля коріння і кілька разів зробите дрібні зигзагоподібні руху, щоб створити ефект підводки і густоти. Потім дрібними рухами профарбовують вії там, де потрібно створити густоту.

Уникайте занадто яскравих, глибоких кольорів туші, краще вибирати м’які, наприклад, сірий, коричневий, які не акцентують увагу на нестачі.

Похожие темы