Краса без наслідків

19 Фев, 2015

Застосовуючи розрекламовані суперефективні препарати, жінки часто ризикують. Зазвичай реклама зводиться до опису дива, яке негайно станеться з вашим обличчям. І майже нічого — про безпеку і клінічних випробуваннях. Пацієнти вже звикли, що заради приголомшливого ефекту доводиться чимось жертвувати. Але тільки не з ін’єкціями краси Restylane! Ми навмисно присвятили два перших випуску клінічному досвіду і безпеки цього препарату, щоб без всяких застережень і побоювань приступити до розповіді про його ефективність. У Restylane можна спостерігати поєднання всіх перерахованих параметрів.

Завдяки унікальній технології NASHA, що розшифровується як стабілізована гіалуронова кислота нетваринного походження, всі косметичні ефекти на обличчі досягаються однієї і тієї ж лінією препаратів Restylane, тільки різними її модифікаціями. Шари шкіри мають різну щільність, а препарати Restylane розрізняються розміром частинок (а, відповідно, і в’язкістю) і призначені для введення на різну глибину. Таким чином, препарат працює відповідно до особливостей даної зони. У місці введення ін’єкції Restylane утворює своєрідний каркас з пружних частинок, що не дозволяє шкірі провисати і утворювати залом.

Розглянемо препарати Restylane в міру збільшення розміру часток гелю. Найдрібніші — в Restylane Vital. Їх вводять в поверхневі шари шкіри для загального зволоження і підвищення життєвої енергії. Це хороша профілактика старіння шкіри і появи зморшок. Також Restylane Vital — оптимальний засіб для омолодження шкіри рук і шиї.

Інші препарати Restylane призначені вже для контурної пластики. Restylane Touch — для усунення тонких поверхневих зморшок, «гусячих лапок» навколо очей. Ін’єкція здійснюється на рівні верхніх шарів дерми. Препарат Restylane вводиться в середні шари дерми і працює з більш серйозними зморшками. Наприклад, їм можна розгладити складки на лобі, коригувати контур губ. Restylane Perlane заповнює глибокі зморшки, мінімізує виражені носогубні складки. Restylane Lipp спеціально розроблений для збільшення контуру губ. Ці препарати працюють в середніх і глибоких шарах шкіри. Restylane SubQ необхідний для збільшення обсягу скул і підборіддя там, де його не вистачає. Він вводиться, відповідно, в найглибші тканини.

Не було жодного випадку, щоб пацієнт не поцікавився, як скоро він зможе після процедури повернутися до звичного ритму життя: піти на роботу, в гості, та просто на вулицю. Ефект від ін’єкцій краси Restylane настає відразу. Після процедури ви можете подивитися в дзеркало і побачити, що начебто це як і раніше Ви, але помолоділа одразу на 10 років: розглядалися носогубні складки, зникли «гусячі лапки», губи придбали чіткий контур як у молодості. Ваше обличчя перетворилося. Через два-три години вже можна наносити макіяж.

Важливим плюсом є те, що ефект триває всього 6-8 місяців, а не довічно, що дозволяє коригувати саме ті недоліки, які актуальні в даний момент. І найважливіше. Restylane стимулює нашу шкіру виробляти власний колаген.

Саме тому з часом необхідна для підтримки ефекту доза препарату зменшується при тому, що проміжки між ін’єкціями збільшуються.

      до після

Рекомендуємо вам робити ін’єкції краси Restylane тільки в перевірених сертифікованих клініках. У Росії за спеціальною програмою «Restylane authorized. Good clinical practice »працюють 40 клінік, їх адреси ви можете знайти на сайті www.vallexm.ru.

Ексклюзивний дистриб’ютор Q-Med в Росії — ТОВ «Валлекс М», тел. (495) 7847121

на правах реклами

Похожие темы