Кращі зачіски на всі випадки життя

05 Фев, 2015

Кращі зачіски на всі випадки життя

  Презентація дебютної книги знаменитого стиліста Руслана Тетяниного «Кращі зачіски на всі випадки життя» пройшла 3 грудня в одній зі столичних фотостудій. Гостей фотолофта зустрічали чепурні моделі із зачісками «від Татьянина» і в сукнях від весільного салону «Флер д’оранж», а також фотовиставка найяскравіших робіт стиліста з зірками театру, кіно і естради.

«Цю книгу чекали в професійному співтоваристві, але я хотів би підкреслити, що робив її в першу чергу для звичайних жінок. Я зібрав в ній 50 найкращих, безпрограшних образів, перевірених часом і практикою. Можливо, у вас не все вийде повторити самостійно, але якісь корисні елементи, я впевнений, з моєї книги зможе почерпнути будь-яка жінка … »

Буквально за 20 хвилин Руслан, невимушено розмовляючи з журналістами, спорудив дві повноцінні зачіски: одну, весільну — на запрошеної професійної моделі, іншу, вечірню — на своїй постійній клієнтці, якій довелося виступати в образі моделі вперше.

«Вже дуже багато моїх клієнтки вийшли заміж з моїми зачісками. До речі, всіх видав вдало. За рік одна клієнтка навіть два рази виходила. І обидва рази вдало! », — жартував Руслан. На мій погляд, весільна зачіска не повинна бути виконана в ультрамодному стилі», — продовжував маестро, в лічені хвилини перетворюючи пряме волосся моделі в розкішне твір мистецтва, яке складається з вигадливих спіралей. «Не хочеться, щоб фотографії, які ви зробите на весіллі, швидко стали старомодними або смішними. Тому в образі нареченої повинна читатися класика».

На питання про те, що повинна робити жінка, щоб виглядати добре, стиліст відповів просто: «Жінка повинна завжди стежити за собою. Необов’язково навіть відвідувати стиліста — досить хоча б просто вчасно мити голову і дотримуватися елементарних правил краси. Раптом Вам доля дихає в спину, а Ви — з відрослими корінням волосся і зачіска виглядає неакуратно? Більше уваги до себе — ось головна порада стиліста ». Руслан так надихнувся цим питанням, що носієм наступної зачіски стала вже не запрошена модель, а довговолоса журналістка, що задала його. Ще 10 хвилин — і зачіска готова!

Спеціальним гостем презентації стала актриса театру і кіно, заслужена артистка РРФСР, постійна клієнтка Руслана Тетяниного — Світлана Опанасівна Світлична. Жінка, яка була секс-символом навіть тоді, коли в нашій країні офіційно не було сексу, як і раніше змушує завмирати серця при одному свою появу.

«Є такі рядки …« Я — жінка, а, значить, я — актриса. У мені сто осіб і тисяча ролей. Я — жінка, а, значить, я цариця, Кохана всіх земних царів ». На жаль, свою тисячу ролей я так і не зіграла, хоча могла б — наприклад, не так давно я дізналася, що мене хотів знімати Вісконті… Але от не склалося. У мене в житті був період, коли я на себе абсолютно плюнула. Три роки тому з’явився Руслан і все змінив. Зараз я як актриса абсолютно щаслива. Мої образи реалізовані, хай не Вісконті, а Тетяниним. Він дав мені можливість втілити всі ті образи, які мені не дали зіграти. Тут і Анна Кареніна, і Катюша Маслова, тут і Вів’єн Лі, і Бріджит Бардо… Спасибі тобі, Руслан! », — з почуттям вимовила Світлична.

На закінчення презентації гостям була продемонстрована та сама ексклюзивна фотоколекція образів Світлани Світличної — Результат трирічної співпраці актриси і стиліста. Один за іншим змінювалися яскраві кадри, а за кадром пронизливий голос Світличної читав вірші Волошина:

«Обманіть мене … але зовсім, назавжди …

Щоб не думати навіщо, щоб не пам’ятати коли …

Щоб повірити обману вільно, без дум,

Щоб за кимось йти в темряві навмання …

І не знати, хто прийшов, хто очі зав’язав,

Хто веде лабіринтом невідомих зал,

Чиє дихання порою горить на щоці,

Хто стискає мені руку так міцно в руці …

А прокинувшись, побачити лише ніч і туман …

Обманіть і самі повірте в обман ».

Похожие темы