Кращі засоби для манікюру

Кращі засоби для манікюру

03 Окт, 2014

Кращі засоби для манікюру

  Американський професійний журнал Nails знову підвів підсумки однієї з найважливіших для нігтьової індустрії премії Readers ‘Choice Awards.

Протягом усього 2008 року провідні майстри нігтьової індустрії, читачі професійного журналу Nails віддавали свої голоси за препарати, які вони вважають кращими серед усього розмаїття косметичних засобів для нігтів, шкіри і кутикули. Продукція американської корпорації CND (Creative Nail Design) завоювала 10 перших премій із 28 можливих. Слід зауважити, що з 28 номінацій, в яких проходило голосування, продукція CND могла брати участь тільки в 19, так як вона не виробляє деяку з числа представлених, зокрема підкорені ванни, прикраси для нігтів і т.п. І в 18 з них вона була визнана кращою!

Мономер для моделювання нігтів Retention + вп’яте визнаний Best of Best в номінації «Акрилові матеріали». Пальма першості в розділі «Базові покриття» і в категорії «Препарати для догляду за кутикулою» вже вкотре була віддана базового покриттю Stickey і питательному маслу по догляду за нігтями і кутикулою Solar Oil. Гель Brisa став першим в номінації «Светоотверждаємиє системи». Знову кращими у майстрів стали тіпси Velocity у розділі «Тіпси для моделювання» і форми Performance Form — «Форми для моделювання». Дезінфектор Scrub Fresh удостоївся першої премії в номінації «Препарати для дезінфекції та санітарії».

Велике визнання майстрів так само отримали кошти CND (Creative Nail Design) по догляду за руками і тілом. Перша премія Readers ‘Choice присвоєна трьома лініями по догляду за шкірою: Лосьйони для рук і тіла Creative Scentsations — «Лосьйон для рук і тіла», лінії засобів Spa манікюру в номінації «Манікюрні системи» та колекції препаратів морського Spa педикюру у розділі «Педикюрні системи».

Крім цього, майстри нігтьової індустрії також відзначили високу якість зміцнюючого базового покриття Toughen Up і сушки для лаку Solar Speed ​​Spray. Ликвид Moxie визнали одним з кращих препаратів для моделювання акрилом в конкурних роботах. Кольорові пудри Perfect Color Powder Collection і професійна пензлик Master Series Pro Styler Brush так само високо котируються серед майстрів. У п’ятірку кращих також увійшли: полірувальний блок Glossing Buffer і лаки для нігтів CND.

Підсумки премії Readers ‘Choice Awards за 2008 рік знову показали, що продукція CND (Creative Nail Design) оцінена майстрами нігтьового сервісу, як краща серед величезного розмаїття. Кількість голосів, віддане препаратам, в черговий раз підтвердило бездоганну якість і унікальність матеріалів. Вітаємо корпорацію CND (Creative Nail Design) з черговою перемогою і бажаємо їй завжди залишатися безперечним лідером в нігтьової індустрії!

Похожие темы