Креативні вихідні разом з ОлеХаус!

Креативні вихідні разом з ОлеХаус!

13 Окт, 2014

Креативні вихідні разом з ОлеХаус!

  Компанію ОлеХаус відрізняє унікальний підхід до системи навчання nail-фахівців і розробка професійних заходів для всіх шанувальників нігтьової індустрії. Освітні семінари, дні відкритих дверей для всіх бажаючих, спеціальні програми для працюючих і початківців майстрів, з’їзди викладачів, керівників салонів і регіональних дистриб’юторів — все це є частинами єдиної програми з розвитку нігтьової індустрії в Росії і популяризації професії майстра манікюру.

Так, 13 і 14 березня в стінах Компанії ОлеХаус пройшло черговий захід в цій області — «Проведи свій Weekend креативно»! Це важлива подія для нігтьової індустрії створено спеціально для тих, хто мріє працювати у творчій професії, яка на даний момент є однією з найбільш затребуваних і популярних в красивому бізнесі. Для тих, хто хоче реалізувати себе і набути впевненості в завтрашньому дні завдяки стабільному заробітку, для тих, хто тільки визначається з майбутньою спеціальністю або замислюється змінити сферу діяльності. А також для всіх, хто цікавиться манікюром, педикюром і моделюванням нігтів.

Зустріч була проведена в подвійному форматі — розваги та навчання: цікаві факти Nail-індустрії, можливість для учасників самим виконати творчі завдання, веселі конкурси та цінні призи стали незабутньою пригодою для всіх учасників, які отримали унікальну можливість доторкнутися до світу краси.

Перший день був присвячений моделюванню нігтів, учасники свята дізналися багато цікавого про сучасні матеріали і навіть навчилися виконувати деякі елементи за допомогою гелів: Під чітким керівництвом викладачів талановиті учні змоделювали свій перший нігтик, самостійно створили оригінальні квіткові дизайни. За задумом фахівців ОлеХаус, день повинен був закінчитися конкурсом на кращу роботу з моделювання, але створені нігтики настільки вразили красою і якістю виконання, що призи отримали всі учасники.

Другий день став справжнім святом для шанувальників дизайну нігтів, адже можна було проявити всі свої творчі здібності! Викладачі присвятили учасників у таємниці створення деяких нескладних видів nail-арту. Технологія «лак у воді», тонування лаками, «перловий дизайн», дизайни під зміїну шкіру, використання різних аксесуарів і прикрас — захопленню відвідувачів не було меж. Кожен на час став nail-стилістом і, проявивши фантазію, зміг виконати власний дизайн поєднуючи всі отримані знання.

Похожие темы