Кремпудра — матове досконалість шкіри

26 Фев, 2014

Кремпудра - матове досконалість шкіри

Сучасні виробники косметики тяжіють до випуску комбінованих засобів, що поєднують в собі властивості відразу декількох окремих. Цей хитрий хід дозволяє клієнтам обирати один засіб, який об’єднує в собі різні функції. Одним з найпопулярніших косметичних засобів такої природи багато років залишається крем-пудра, яка з часом продовжує видозмінюватися, розширюючи ряди своїх шанувальників.

Помилки минулого

Ще кілька років тому можна було з упевненістю сказати, що у крем-пудри два основних «особи». Це тональний крем помірно рідкої текстури, який при зіткненні зі шкірою через кілька секунд перетворювався на пудру, застигаючи матовою плівкою. Чи це була суха компактна пудра

Компактна пудра: тонка ретуш, яку можна було наносити на обличчя вологим спонжем — і вона грала роль крему. І те й інше засіб існують донині, але у хороших марок ця косметика з часом зазнала значних змін.

У крем-пудри першого покоління був недолік, який звужував коло потенційних покупців цієї косметики. І те й інше засіб утворювали на обличчі ефект маски, якого не вдавалося уникнути через примітивності текстури. Крем застигав, іноді дуже швидко, тому його важко було ретельно і тонким шаром розподілити по обличчю. Залишалися розводи, області скочування, тон виходив нерівним.

З пудрою

Пудра: від первісних білил до бронзера

справи йшли ще гірше. Суха за своєю природою, пудра не мала пом’якшувальних речовин, тому при попаданні води вона трохи розм’якшувалася, але лягала на шкіру за типом штукатурки, негайно застигаючи. Звичайно, від такої косметики користь була дуже сумнівна, і естетичний ефект залишав бажати кращого.

Сучасні крем-пудри володіють тане текстурою, яка легко адаптується до природного відтінку шкіри, маскуючи недоліки, але не висушуючи її так, як це було колись. Застосовуються як кремоподібні кошти, які перетворюються в пудру на обличчі, так і пудри, що наносяться на обличчя спонжем або плоскою кистю. Тональні крем-пудри рідкої консистенції володіють дуже легкою текстурою, все великою повагою у жінок користуються напівпрозорі флюїди з дихаючим покриттям, що розсипаються в пудру при розподілі на обличчі.

Компактна крем-пудра володіє не сухий, а м’якої кремоподібної текстурою, що значно полегшує її нанесення на шкіру. Все більше виробників випускають якнайлегші тональні муси, які на обличчі перетворюються в пудру. Який засіб краще — залежить від індивідуальних бажань і косметичних звичок.

Навіщо і кому потрібна крем-пудра

Крем-пудра — це ідеальний варіант тональної косметики для власниць жирної та комбінованої шкіри

Догляд за комбінованою шкірою обличчя: боротьба з недосконалостями

з почервоніннями та іншими недосконалостями. Більше не потрібно накладати жирний крем, на який потім вбивається пудра, утворюючи два товстих тональних шару. Для маскирующих цілей і проблемної шкіри виробляються крем-пудри з щільною текстурою, насичені пігментами, але без масел і комедогенного ефекту. Це дозволяє дівчатам з такою шкірою уникнути жахів корекції, яка раніше була практично неможлива із збереженням природного вигляду шкіри.

Крем-пудрою можна користуватися в будь-якому віці, якщо є необхідність зберегти шкіру матовою, уникаючи появи жирного блиску. Звичайна пудра, нанесена на тональний крем, як правило, через кілька годин вбирається, проступає лискуча шкіра, необхідно повторне нанесення. З крем-пудрою все інакше, тому що засіб рівно лягає на шкіру і запобігає активну діяльність сальних залоз. Для цього до складу крем-пудр вводять корисні косметичні добавки, які не закупорюють пори, але борються підвищеною жирністю.

Кращі крем-пудри сучасного косметичного ринку

Крем-пудри входять в тональні лінійки безлічі марок, особливо багато серед них брендів для молодої шкіри.

Найвідоміші крем-пудри, які зарекомендували себе на ринку як ефективні засоби:

  • «Ідеальний колір» від Avon
  • Superbalanced makeup від Clinique
  • Pata Cream від Farmasi
  • Miracle Touch від Max Factor
  • Creme Puff Powder від Max Factor
  • Natural Code Skin Perfector від Lumene
  • Phyto-teint eclat compact від Sisley
  • Lingerie de peau від Guerlain
  • Invisible Fluid від Estee Lauder
  • Matt Touch Compact Foundation від Yves Saint Laurent

Будь крем-пудра завжди наноситься на базу у вигляді праймера або зволожуючого денного крему, який повністю вбрався.

Похожие темы