Кремсиворотка з ефектом омолодження «Супрема для очей» Supremya Yeux La Nuit Sisley

Кремсиворотка з ефектом омолодження «Супрема для очей» Supremya Yeux La Nuit Sisley

17 Июл, 2014

Кремсиворотка з ефектом омолодження «Супрема для очей» Supremya Yeux La Nuit Sisley

Очі це дзеркало душі. Безсонні ночі, постійні стреси, впливу зовнішніх факторів не проходять для них безслідно. Мішки під очима, темні кола, зморшки — ось лише невеликий список «бонусів», які ми отримуємо, живучи в ритмі мегаполісу і постійних цейтнотів.

Після кількох безсонних ночей сидіння над звітом знайти з ранку свіжий і відпочив погляд мрія багатьох. Крем-сироватка з ефектом омолодження «Супрема для очей» Supremya Yeux La Nuit Sisley — Справжня палочка-виручалочка, готова перетворити мрії в реальність. Засіб працює протягом ночі, поки ви спите, а вже з ранку ви знаходите ясний погляд.

Сироватка містить цінний фітокомплекс LC 12, він здатний не тільки поліпшити тонус шкіри навколо очей, але і відстрочити генетично запрограмоване старіння (збільшує тривалість життя клітин та їх здатність до самовідновлення).

Комплекс складається суцільно з рослинних інгредієнтів: екстракт асаї — бразильські ягоди за своєю природою є потужним антиоксидантом і венопротектором, захищають шкіру від зовнішніх агресивних факторів, освітлюють темні кола під очима.

Екстракт дріжджів — збільшує міцність капілярів контуру очей, насичує клітини киснем, виводить токсини.

Екстракт кофеїну — жиросжигающий компонент, запобігає утворенню мішків під очима.

Екстракт вівса — забезпечує 3D ліфтинг-ефект, підтягує і розгладжує шкіру.

Пептидний екстракт сої — стимулює синтез колагену, бореться з провисанням нижнього і верхнього століття, а екстракт водорості Падіна павоніка покращує структуру тканин дерми.

Аденозин — бореться з гусячими лапками і міжбровні зморшками.

Активні зволожуючі компоненти — рослинний гліцерин, масло кісточки сливи, каріте, натуральний альфа-бісаболен заспокоюють, пом’якшують, підсилюють бар’єрну функцію шкіри навколо очей.

Такий бойовий комплект надовго відстрочить старіння шкіри навколо очей і подарує вам свіжий і відпочив погляд. Наносьте сироватку на ніч легкими масажними рухами до повного вбирання.

Похожие темы