Кріотерапія ефективне омолодження та оздоровлення організму

06 Ноя, 2014

Кріотерапія ефективне омолодження та оздоровлення організму

Про жінку, яка молодо виглядає, зазвичай кажуть: «Вона тримає себе в холодильній камері!» Але сьогодні — це вже не образний вислів, а реально існуюча методика омолодження, якою користуються навіть зірки. Яким чином кріотерапія впливає на організм, розповість Passion.ru.

Що таке кріотерапія

Почнемо з того, що кріотерапія — це в певному сенсі «шокова терапія»: оздоровлення організму із застосуванням різкого штучного холоду. Вплив низьких температур, а саме — інертного газу азоту або холодного повітря температурою мінус 150-190 градусів, — дає вражаючий ефект. Шкіра, піддаючись температурному стресу, всього за кілька сеансів помітно молодіє і виглядає більш свіжо.

Секрет «холодного» омолодження досить простий: дрібні артерії під впливом низької температури розширюються, в результаті поліпшується кровообіг, циркуляція кисню в організмі, прискорюється клітинний метаболізм. Ці процеси стимулюють харчування і оновлення шкірних покривів, надають ефект природного ліфтингу.

Омолодження в кріокамері

Процедура омолодження проводиться в спеціальній кріокамері, схожої на вертикальний солярій, де ви знаходитесь протягом 2-3 хвилин. Оголене тіло або який-небудь його ділянку занурюється в газове середовище, і, за допомогою різкого короткочасного охолодження, організм тонізується.

При цьому на чутливі зони тіла вдягають теплі речі, як перед виходом на вулицю взимку: на руки — рукавиці, на ноги — вовняні шкарпетки, а особа покривають спеціальною утепленій маскою.

Що найприємніше, процедура кріотерапії не дає ніяких побічних ефектів. Оскільки охолодження відбувається в лічені хвилини, ви не встигнете застудитися.

Видалення недосконалостей шкіри

Кріотерапія, крім омолоджуючого ефекту, дає й інші позитивні результати. Наприклад, з її допомогою можна видалити бородавки, папіломи, рубці і вугровий висип. Відбувається це також під дією холодного рідкого азоту, який надає яскраво виражену терапевтичну дію на тканини.

У цьому випадку на пошкодженій ділянці здійснюють процедуру кріомассажа за допомогою спеціального аплікатора (залежно від розміру ділянки підбирається спеціальна насадка). Аплікатор утримується над пошкодженим ділянкою протягом декількох хвилин, кров різко підливає в цю область, виникає набряк. Після процедури на шкірі з’являється щільна кірка, яка потім відпадає разом з естетичним недосконалістю.

Криомассаж по своїй дії можна сміливо порівняти з хімічним пілінгом. Він також сприяє отшелушиванию верхніх шарів шкіри і її клітинному оновленню. Але, на відміну від хімічного пілінгу, цей процес проходить більш м’яко, не пошкоджує верхні шари шкіри, не викликає її запалення.

Кріотерапія як косметологічна процедура дуже хороша для власниць жирної шкіри. Під впливом холоду регулюється відділення себума, поліпшується живлення шкіри киснем. Особа після цього ритуалу набуває рівний рельєф і здоровий відтінок. При цьому рідкий азот безпечний у руках досвідченого косметолога, не залишає опіків і пошкоджень на поверхні дерми.

Дуже хороший ефект дає кріомасаж і для шкіри голови. Його часто рекомендують як ефективний засіб в боротьбі з випаданням і для поліпшення якості волосся. Від холоду в шкірі голови посилюється кровотік, волосся росте швидше, пишніше, виглядають більш здоровими і пишними.

Але для помітного ефекту однієї процедури мало, потрібен курс з 8-12 сеансів у хорошого трихолога. Особливо приємно проходити курс таких процедур влітку. Мешканкам міст з поганою екологією, навіть за відсутності видимих ​​проблем з волоссям, рекомендується проходити його раз на рік просто для збереження краси волосся.

Похожие темы