Квітковий манікюр (10 фото)

11 Мар, 2015

Квітковий манікюр (10 фото)

Королівські троянди, запашні лілії, витончені тюльпани, невигадливі ромашки — ні, це не асортимент квіткової лавки, а можливі принти для актуального нейл-арту. Створіть на нігтях композицію з представників садової флори — і літній настрій вас не покине навіть у вогкий осінній день! Як це зробити, підкаже Passion.ru.

Що потрібно для квіткового манікюру

Художній розпис нігтів зручно робити за допомогою водно-акрилових фарб, не забороняється використовувати і звичайні густі по консистенції лаки.

Для створення візерунків вам знадобиться спеціальна надтонка пензлик з натурального хутра (прим. — Продається в спеціальних магазинах нейл-арту і в Інтернеті). Більш просунуті «користувачі» можуть застосувати в цьому творчому процесі зубочистки або голки. Ними малювати на порядок важче, тому новачкам краще не ризикувати.

Якщо ж ви хочете створити манікюр на особливий випадок, запасіться блискітками, стразами, накладними мереживами, і прикрасьте декоративними елементами квітковий принт. Наприкінці обов’язково закріпіть результат фіксуючим лаком.

Сама собі художник

Навіть якщо ви не володієте особливим художнім талантом, недбалий малюнок у дусі абстрактного живопису або поп-арту також добре виглядає на нігтях. Для того щоб набити руку, спочатку попрактикуйтесь малювати квіткові елементи на папері. Якщо ви досить потренувалися і освоїли руху кисті, сміливо приступайте до процесу.

Все ще сумніваєтеся у своїх художніх здібностях? Тоді покладіть перед собою картинку цікавить квітки і намагайтеся змальовувати з неї «анатомічні» подробиці представника флори.

Рожеві троянди на ваших нігтях

Які саме квіти стануть центральним мотивом вашого нейл-арту — вирішувати тільки вам.

Коротким нігтям підійде дрібний малюнок, довгим — великі, помітні принти.

Малювати можна не один квітка, а цілу букетну композицію! Passion.ru пропонує як вдалий приклад класичний принт у вигляді троянд. Романтично налаштовані жінки оцінять цей ніжний візерунок.

  1. Для створення даного малюнка вам знадобиться лак для нігтів чотирьох відтінків: лак кольору слонової кістки — як основний фон, темно-рожевий, світло-рожевий кольори — для майбутнього бутона, зелений відтінок — листя; а також срібні блискітки.
  2. Нанесіть на всю поверхню нігтя лак кольору слонової кістки у два шари. Зачекайте, поки лак повністю висохне.
  3. Візьміть темно-рожевий лак, намалюйте бутони в центрі нігтя за допомогою тонкого пензлика. Для цього покажіть в центрі дві вертикальних дуги, з’єднані між собою, потім обрамити їх також вертикальними дугами. Вийшов бутон.
  4. Зробіть окантовку навколо бутона, застосувавши більш світлий відтінок для отримання ефекту тіні.
  5. Намалюйте невеликий стебло і листочки лаком зеленого відтінку.
  6. Завершіть малюнок, зробивши напилення блискітками у вільних ділянках нігтя.
  7. Зафіксуйте результат лаком-закріплювачем. Порада: малюнок з троянд буде ефектно виглядати на кінчиках нігтів, якщо ви попередньо зробите французький манікюр. Цей варіант нейл-арту практичний і підійде до будь-якого випадку.

Привіт, ромашки!

Ромашки, мабуть, один з найпростіших і примітивних малюнків, який здатні зобразити навіть діти. Але в той же час він може виглядати дуже вишукано на нігтях.

  1. Для нанесення малюнка у вигляді ромашок використовуйте наступні відтінки: білий, жовтий і оранжевий, прозорий. Нанесіть прозорий лак на всі нігті, почекайте, поки він висохне.
  2. Намалюйте жовтий круг, обрамити його помаранчевим кольором, від кола починайте малювати пелюстки.
  3. Ви можете додатково прикрасити ромашки метеликами-Лимонниця. Поставте жовті точки на край пелюстки ромашки і за допомогою тонкої кисті намалюйте метеликам вусики.

Похожие темы