L’Oral святкує 100років

12 Мар, 2015

L’Oreal, найбільша косметична компанія в світі, святкує сьогодні своє сторіччя разом з 67,5 тисячами співробітників в 65 країнах присутності групи.

Протягом цілого століття компанія L’Oreal була вірна своєму шляху і розвивалася в області краси.

Один скромний бренд, створений хіміком Еженом Шуеллер в його квартирі в Парижі в 1909 році перетворився на косметичну групу, лідера світового ринку косметичної галузі.

Всі завдяки глибокому науковому підходу, прагненню до завоювання міжнародних ринків і постійної гонитвою за якістю та інноваціями.

Сьогодні компанія представлена ​​23 світовими брендами різного походження (США, Італія, Франція, Японія, Китай і т.д.) в кожному каналі дистрибуції (салони-перукарні, мас маркет, люкс, аптеки).

Такі бренди, як L’Oreal Paris, L’Oreal Professionel, Vichy, Lancome і The Body Shop визнані світовими лідерами у своїх секторах. Чітке стратегічне бачення дозволило групі досягти основної мети — зробити красу доступною максимальній кількості людей.

Жан-Поль Агон, генеральний директор групи L’Oreal, так прокоментував це важлива подія: «Наше сторіччя — це вдалий привід підтвердити наші зобов’язання і вірність основним цінностям: науковий підхід, постійне прагнення до інновацій, нових відкриттів, вирішення нових завдань, а також повагу різноманіття. І глибоке переконання в тому, що краса відіграє важливу роль у житті суспільства ».

100 років досліджень та інновацій

Без інновацій L’Oreal минулих років, революційних для своєї епохи, складно уявити, як виглядала б індустрія краси сьогодні.

L’Oreal — це провідний дослідник косметичній галузі: щорічно група виділяє майже 600 млн євро на дослідження та інновації.

Загальне число дослідників L’Oreal перевищує 3 тисячі людей, які працюють в 18 дослідницьких центрах і 15 оціночних центрах в усьому світі. Вони розробляють нові формули і молекули для волосся і шкіри. L’Oreal дотримується високих стандартів якості, виробляючи щорічно понад 4,5 млрд одиниць продукції і реєструючи понад 600 патентів на винаходи.

100 років завоювань і пристрасті

Уже в 1914 році з’являється зачаток першої торговельної мережі в Європі. Сьогодні ж близько 90% обороту групи припадає на продажі за межами Франції, з яких 1/3 припадає на ринки, що формуються.

Міжнародна експансія, активно реалізується з 1990-х років, у поєднанні з низкою стратегічних придбань дозволила групі зміцнити свою міжнародну присутність. Сьогодні L’Oreal представлена ​​в 130 країнах і охоплює мільярд споживачів.

Жан-Поль Агон так прокоментував можливості майбутнього зростання: «Глобалізація косметичного ринку тільки починається. Вона наділяє нашу компанію величезними перспективами, як мінімум, на найближчі 20 років ».

Зобов’язання в галузі соціальної відповідальності

Одночасно з святкуванням сторіччя компанія L’Oreal оголошує сьогодні про запуск 100 соціальних проектів, розроблених для підтримки соціально незахищених категорій громадян на локальному рівні за допомогою конкретних ініціатив. Кожен проект втілюється в життя філіями групи по всьому світу і відображає довгострокові зобов’язання групи в галузі корпоративної соціальної відповідальності.

100 проектів солідарної відповідальності відображають три напрямки соціальної активності групи: освіта, розвиток самоповаги і віри в себе, просування наукових досліджень.

Адаптовані до різних потреб, проекти переслідують такі цілі:

допомога дітям та молоді,

забезпечення доступу до знань, особливо у віддалених населених пунктах. Так, компанія L’Oreal Бразилія розробила проект створення школи краси, де діти з неблагополучних сімей можуть отримати знання і професію у сфері краси.

допомога людям з обмеженими можливостями. Так, L’Oreal Сінгапур розробила проект «Touching Colours» («Доторкнися до кольору»), мета якого — допомогти 100 людям зі слабким зором стати більш самостійними у повсякденному житті за допомогою елементарних жестів краси.

допомога людям у складній життєвій ситуації. У Португалії, наприклад, проект «Investigation for better education» спрямований на професійну інтеграцію молоді з неблагополучних кварталів, у яких немає доступу до освіти.

просування наукових досліджень. L’Oreal-Індонезія запускає і підтримує програми знайомства з науками в 10 коледжах, які перебувають у несприятливі умови.

Ці проекти, відповідні нашому бажанню ділитися, будуть діяти на постійній основі і включають співробітників групи, які зможуть навчати, присвячувати свій час і передавати свої навички і знання.

«Ми зобов’язуємося повною мірою задіяти всю відповідальність нашої компанії заради того, щоб зробити світ красивішим. Прикрасити світ — це подарувати красі серце. Ми захотіли зробити з ювілею привід, за яким наші співробітники у всьому світі могли б ділитися і довести свою соціальну відповідальність. Кожна філія підтримує проект солідарної відповідальності, щоб допомогти конкретним і ефективним чином підтримати найбільш вразливі групи громадян в кожній країні », — сказав Жан-Поль Агон.

Похожие темы