Лазерна косметологія за найкращими цінами

02 Мар, 2015

   У клініці «Лантан» з першого по 30 квітня — мінус двадцять! І це не аномальна для московської весни температура, а безпрецедентна знижка на процедури лазерної косметології.

Клініка пластичної хірургії та косметології «Лантан» пропонує своїм пацієнтам 20-відсоткову знижку на процедури лазерної косметології.

Ця лідируюча область естетичної медицини представлена ​​в клініці найбільш результативними і актуальними технологіями, такими як лазерна дермабразія, лазерний термоліз і лазерний пілінг.

Ці процедури, що дозволяють значно поліпшити стан шкіри, впоратися зі зморшками і скоригувати контур обличчя, виконуються в «Лантан» на унікальному, єдиному в Росії (що засвідчено офіційним міжнародним сертифікатом), лазері нового покоління SLIM.

Лазерна дермабразія — технологія радикального омолодження і оновлення шкіри.

Вона рекомендована при наявності глибоких зморшок, косметичних дефектів, пігментних порушень і рубців. Ефект після застосування даної методики зберігається близько дев’яти років.

Лазерний термолиз — метод безоперационного омолодження шкіри, який вже кілька років очолює хіт-парад найпопулярніших косметологічних процедур.

Під впливом лазера вдосконалюється овал обличчя, зникають дрібні зморшки, вирівнюється колір шкіри.

Безумовні переваги цієї процедури полягають у тому, що вона безпечна і легкоконтроліруема, дозволяє оновити навіть вкрай чутливу і тонку шкіру і має короткий відновлювальний період.

Лазерний пілінг — один з найбільш яскравих методів омолодження, який вже став класикою сучасної косметології.

Лазерний промінь усуває поверхневі старі шари шкіри і стимулює клітини, що відповідають за вироблення колагену і еластинових волокон.

Після процедури поліпшується загальний стан шкіри — вона стає більш еластичною і пружною, відновлюється кровообіг в шкірі і на 30 відсотків підвищується її регенерація.

Процедура надає не тільки естетичний, але і лікувальний ефект: зникає мережу дрібних зморшок і пігментні плями, шкіра сяє, зміцнюється контур обличчя.

Всі ці лазерні методики абсолютно безпечні, їх можна застосовувати навіть влітку

(На відміну від інших лазерних процедур, де це не рекомендується), після них ніколи не залишається гіперпігментації і рубців і, що важливо, при їх використанні повністю відпадає необхідність в анестезії.

Індустрія краси створена для того, щоб привносити в життя людей гармонію і допомагати навіть у складній ситуації.

Тому в «Лантан» постійно діють знижки та спеціальні пропозиції, що дозволяють пацієнтам без відчутних фінансових втрат наблизитися до досконалості.

І сьогодні клініка «Лантан» робить все для того, щоб її гостям було на 20 відсотків легше повернути свою молодість і здоров’я за допомогою кращих лазерних процедур.

Клініка пластичної хірургії та косметології «ЛАНТАН»

знаходиться за адресою: вул. Нікулінського, д. 27. Тел. 232-66-01

www.lantanclinic.ru

На правах реклами

Похожие темы