Лазерний ербіевий пілінг

10 Ноя, 2014

Лазерний ербіевий пілінг

Кожна жінка хоче бути прекрасною, але не всі готові лягати під скальпель хірурга. Час невблаганно рухає стрілки годинника, але так хочеться затримати молодість. Пігментні плями, в’ялість шкіри, глибокі зморшки — все це наслідки старіння, з якими можна і потрібно боротися.

На щастя, сучасними вченими був розроблений щадний метод позбавлення від зморшок і нерівностей — пілінг. Інновацією серед пілінгів став ербіевий пілінг, здатний не тільки повернути колишню молодість, але й відкоригувати недоліки. Він добре зарекомендував себе як серед жінок, так і серед чоловіків.

Ербіевий пілінг поєднав в собі відразу декілька процедур по омолодженню — ліфтинг, шліфування, видалення пігментних плям, зморшок, розтяжок, родимок і навіть татуювань. Це скоротило не тільки витрати, але і час, що проводиться в центрах краси.

Для чого потрібно робити ербіевий пілінг?

У 1843 році ербій був вперше виділений з мінералу шведським хіміком К.Г. Мосандер. Він застосовується в багатьох галузях, однією з яких є лазерна хірургія. У справжні дні цей чудовий хімічний елемент повертає красу і молодість тисячам жінок і чоловіків у всьому світі.

Ербіевий пілінг варто робити, якщо ви зіткнулися з такими проблемами:

  • зморшки;
  • веснянки і пігментні плями;
  • в’ялість і деформація шкіри;
  • вугровий висип;
  • шрами будь-якої складності;
  • родимки;
  • розтяжки;
  • набряклість обличчя.

Ербіевий пілінг не тільки усуває деформацію шкіри, але і стимулює вироблення колагену. А це означає, що ефект від такого пілінгу буде тривалим. Адже саме колаген відповідає за красу і тонус нашої шкіри.

Як це працює?

Ербіевий пілінг роблять за допомогою лазера, яким шліфують шкіру. При цьому шліфовці піддається тільки верхній шар, тобто епідерміс — глибше випромінювання не проникають.

Шліфування ербіевим лазером проводиться двома способами: швидким сканирующим або ж на імпульсному режимі. Зазвичай достатньо чотирьох підходів. За цей час епідерміс буде майже повністю розчинений.

Не лякайтеся, ербіевий пілінг досить щадний. Він виключає ризик опіків і пошкоджень глибоких шарів шкіри. Рубцювання шкіри також виключається. Лазер діє тільки на верхній шар клітин. Саме тому в багатьох медичних і косметичних центрах цей вид пілінгу називають «холодним».

По завершенню пілінгу ви можете відчути різке стягання шкіри. Це відбувається тому, що під час процедури волога випаровується з тканин, клітини звужуються і товщають.

Так як процедура є безпечною, і що важливо — безболісної (необов’язкова загальна анестезія), обробляти можна будь-які ділянки обличчя і тіла. Ербіевий пілінг дозволяє захопити ділянки століття, носогубні складки та інші «ніжні» області.

Після процедури оброблені місця покривають спеціальною плівкою. Далі вас чекає реабілітація в домашніх умовах близько семи днів, під час яких рекомендується наносити мазь з антибіотиками до повного загоєння епідермісу.

Після пілінгу шкіра очищається від відмерлих клітин, розгладжується її рельєф, поліпшується мікроциркуляція крові, клітини насичуються киснем, покращується їх метаболізм. Вже через два місяці після процедури ви відчуєте результат в повній мірі. Саме за цей період кількість колагену збільшується. Шкіра стає гладкою і м’якою. Міжклітинний речовина ущільнюється, за рахунок чого шкірний покрив розгладжується.

Готуємо шкіру до ербіевого пілінгу

Всі косметичні процедури — особливо такі, як пілінг — вимагають спеціальної підготовки. Щоб уникнути проблем надалі, дотримуйтеся порад фахівців:

  1. За місяць до процедури користуйтеся кремами з високим ступенем фотозахисту.
  2. За два-три тижні проведіть поверхневий пілінг гліколевої кислотою.

Похожие темы