Легкий макіяж за 5 10 15 хвилин

Легкий макіяж за 5 10 15 хвилин

24 Дек, 2014

Легкий макіяж за 5 10 15 хвилин

При нашому стрімкому темпі життя часом зовсім немає часу наводити довгий марафет перед дзеркалом. У цьому випадку привести себе в порядок допоможуть покрокові експрес-техніки макіяжу, які рекомендує Passion.ru.

Легкий макіяж за 5 хвилин

Основа будь-якого якісного макіяжу — ідеальний тон, тому навіть при обмеженому ліміті часу потрібно починати мейк-ап саме з вирівнювання кольору обличчя. Майте на увазі: краще приділити менше уваги макіяжу губ або очей, ніж демонструвати оточуючим буйство фарб на тлі проблемної шкіри.

Ваші дії:

1.Коригування

Почніть з коригування почервонінь, пігментних плям та інших візуальних недосконалостей. Для цього використовуйте консилер: опрацювати їм проблемні ділянки і Т-зони. Якщо ви використовуєте коректор щільної консистенції, наносите його спеціальним пензликом.

2.Основний тон

Тональний крем рекомендується розподіляти по поверхні шкіри за допомогою вологого спонжа — так він набагато швидше вбереться. Дана техніка має дві переваги: ​​тональним крем буде виглядати на обличчі природно, так як ляже тонким, гладким шаром, а витрата косметичного засобу буде менше — за рахунок того, що спонж насичене вологою.

3.Рум’яна

Для нанесення використовуйте широку кисть. У процесі посміхайтеся своєму відображенню в дзеркалі — так легше визначити потрібні ділянки скул для нанесення рум’ян.

4.Очі

Для макіяжу очей досить використовувати чорну туш для вій. Можна також зробити погляд виразнішим, завдавши контурний олівець по внутрішній лінії верхньої повіки.

5.Губи

І, нарешті, завершальний штрих — трохи блиску для губ. Незважаючи на велику кількість нюансів, такий природний макіяж займе у вас не більше п’яти хвилин.

Макіяж середньої складності за 10 хвилин

Якщо у вас трохи більше часу, є можливість приділити увагу бровам і підкреслити очі.

Ваші дії:

1.Брови

В першу чергу акуратно причешіть брови спеціальної спиралевидной пензликом вертикально вниз. Коли брови добре розчесані, видно їх контур, що зручно в процесі нанесення тіней, олівця або гелю.

Темно-коричневим або темно-сірим олівцем для брів підкресліть брови. Почніть з верхнього контуру брови, рухаючись вниз по напрямку росту волосся. Для створення більш природного макіяжу вибирайте відтінок, відповідний до кольору вашого волосся.

2.Очі

Швидкими рухами нанесіть базу під тіні. Завдяки цьому засобу, вони протримаються довше, а їх колір буде насиченим. На верхню повіку покладіть тіні світлого відтінку, наприклад, бежеві — вони універсальні і підходять практично для будь-якого випадку, а також візуально освіжають обличчя.

Зовнішні куточки очей підкресліть тінями на тон темніше. Для плавних переходів між відтінками акуратно розтушуйте їх аплікатором. Якщо ви використовуєте замість світлого відтінку темні тіні, врахуйте, що це оптично витягує очі.

3.Губи

На губи можна нанести прозорий блиск або помаду під колір пігменту губ.

Складний макіяж за 15 хвилин

Коли у вас в запасі чверть години, є можливість внести в макіяж додаткові «опції». Ви можете скористатися порадами з попередніх двох варіантів, але трохи доповнити мейк-ап деталями.

Ваші дії:

1.Коригування тони

При вирівнюванні тону особи використовуйте хайлайтер. Нанесіть трохи цього засобу на вилиці, борозенку верхньої губи, а також під надбрівну дугу. Він створює в макіяжі ефект рівної шкіри, без видимих ​​дефектів. Хайлатер — ідеальне рішення, якщо, наприклад, ви спізнюєтеся на вечірку, і вам потрібно швидко зробити гламурний макіяж.

2.Основа

Нанесіть на обличчя тональну основу. Вона вирівняє рельєф обличчя і закріпить маскує засіб, нанесене поверх (будь то пудра або тональний крем).

3.Пудра

Це засіб замаскує всі недоліки шкіри. Використовуйте розсипчасту пудру — вона лягає на шкіру точніше, ніж компактна. Майте на увазі, що не можна поєднувати основу червонуватого відтінку з жовтувато-бежевій пудрою: оптимально, якщо комбінація буде підібрана тон в тон.

4.Губи

Залишилася пара зайвих хвилин? Тоді можете приділити додаткову увагу губам. Злегка скоректуйте їх форму.

Якщо у вас тонка верхня губа, можна візуально зробити її більш об’ємною, завдавши олівець трохи темніше пігменту шкіри губ чітко за її природному контуру. А потім поверх нанесіть помаду трохи світліше.

Якщо зовсім немає часу довго вимальовувати контур і наносити помаду, використовуйте олівець натурального відтінку, максимально наближеного до кольору ваших губ, а поверх нанесіть блиск. Це зробить ваші губи пухкими, і вони будуть виглядати цілком природно.

Скільки часу ви витрачаєте на свій макіяж?

Аревик ЧАХОЯН

Похожие темы