Лідер антивікової гонки

14 Ноя, 2014

Лідер антивікової гонки

Ви помітили, що нам доводиться все ретельніше розбиратися в питаннях косметології? Адже в гонці за нев’янучої красою далеко не всі засоби однаково хороші. Все частіше виявляються підводні камені — побічні ефекти від скальпеля хірурга або голки косметолога, і ми замислюємося про те, що робити, чи не переживаючи за наслідки.

Головним трендом останніх років стали лазерні процедури — саме їм багато хто віддає перевагу, починаючи свій шлях до боротьби зі зморшками.

Але скажіть, як би ви вчинили, дізнавшись, що є крем, по своїй дії порівнянний з ефектом від лазерних процедур? Підтверджений науковими дослідженнями, що скорочує зморшки і омолоджуючий шкіру обличчя. І такий засіб дійсно існує — RevitaliftЛазер Х3відL’Oreal Paris. У лінійці цього продукту є і сироватка, і засіб для догляду за ніжною шкірою навколо очей.

Розберемося, як вдалося нової антивікової лініїдосягти ефективності лазерних процедур?

З чим боремося?

Чим товщі дерма і тонше епідерміс шкіри, тим молодше ми виглядаємо. Проблема в тому, що колаген, еластин і гіалуронова кислота перестають вироблятися в організмі після 25 років. З віком знижується число колагенових волокон вдерме.Структурние з’єднання між дермою іепідермісом — зовнішнім шаром шкіри пошкоджуються. «Тануть» запаси гіалуронової кислоти, що відповідає за обмінні процеси і утримання вологи.

В результаті шкіра стоншується і покривається мережею дрібних зморшок. Поглиблюються мімічні зморшки, з’являються «гусячі лапки», шкіра втрачає пружність і здоровий колір.

Що ж робити?

Суть лазерних маніпуляцій — створення мікроскопічних пошкоджень в епідермісі і верхніх шарах дерми між двома здоровими ділянками шкіри для стимуляції регенерації тканин. Але постійно підстьобувати розгладження зморшок таким способом некомфортно, травматично, та й просто — дорого!

Сучасні технології дарують абсолютно новий шанс зберегти красу і молодість шкіри абсолютно безпечним способом, що перевершує за силою впливу дерматологічний лазер.

Дослідження підтверджують, що інноваційні кошти відL’Oreal Paris не поступаються за ефективністю лазерному омолодженню шкіри. В ході випробувань 50 жінок розділили на 2 групи для участі в тестуванні. Одна група пройшла лазерну процедуру по корекції зморшок, друга — протягом 8 тижнів користувалася гамою Revitalift Лазер Х3.

Результати виявилися приголомшливими. Відновлення шкіри, зменшення зморшок, перемога над «гусячими лапками» в групі, яка використала кошти від L’Oreal Paris, виявилися порівнянними з результатами тих, хто проходив лазерну процедуру.

Наукова революція

Зробити прорив вдалося вченим з лабораторій L’Oreal Paris. Понад 14 років досліджень дозволили їм встановити, що молекула природного походження — про-ксилана в концентрації 3% має властивості для відновлення структури тканин шкіри. Про-ксиланів вдається стимулювати синтез нового колагену, збільшуючи еластичність і пружність шкіри.

У складі продуктів нового покоління про-ксилана доповнюють фрагментована гіалуронова кислота і LHA — активна речовина, що сприяє регенерації епідермісу і підсилює дію про-ксилана.

Саме такий склад дозволяє проникнути в глибокі шари дерми і використовувати силу цих компонентів, не вдаючись до лазерної косметології. Будь-яким із засобів можна користуватися як завгодно довго, дозволяючи шкірі виглядати молодо багато років, а не кілька місяців після впливу лазера.

Ця антивікова лінія володіє унікальним ефектом — помітно скорочує зморшки і стимулює вироблення колагену і еластину, проникаючи глибоко в шкіру, заповнює і розгладжує зморшки.

Продовжите молодість вашої шкіри з інноваційними продуктами RevitaliftЛазер Х3відL’Oreal Paris!

На правах реклами

Похожие темы