Лінія Techni Liss Payot — молоде покоління

Лінія Techni Liss Payot — молоде покоління

23 Июл, 2014

Лінія Techni Liss Payot - молоде покоління

Ми хочемо залишатися молодими і красивими якомога довше, а найкраще — вічно. Боротьба зі старінням повинна починатися до перших зморшок, а якщо вони з’явилися, тобто кошти, які швидко скорегують цю проблему. Наприклад, колекціяTechni Liss Payot.

У цю лінійку входять шість засобів — три для щоденного та три для інтенсивного догляду за обличчям і шиєю, побудованих на інноваційному комплексі Liss Process. Збагачений екстрактом бурої водорості, насінням гібіскуса, японської кукурудзи, смитсонита, джерела цинку, гіалуроновою кислотою, вітамінами С і Е, він захищає фібробласти від руйнування, стимулює клітинний метаболізм, відтворює природний механізм відновлення шкіри, зволожує її, стимулює синтез колагену, вирівнює тон, зменшує пігментацію.

З зморшками в лінійці борються: 1. Засіб для розгладження перших зморшок Techni Liss First — Рекомендується до використання з 25 років. Це справжнє капіталовкладення в красу шкіри. Засіб коригує перші зморшки і запобігає їх появі, захищає клітини від руйнування, зміцнює тканини. Будучи збагаченим алмазної пудрою, забезпечує сяйво шкіри.

2. Techni Liss Active борець з глибокими зморшками. Зменшує довжину і глибину зморшок, зміцнює тканини, стимулює клітинний метаболізм, повертає шкірі пружність і еластичність. Формула, також збагачена алмазної пудрою, надає шкірі сяйво.

3. Techni Regard зброю проти «гусячих лапок». Повертає сяючий погляд. Розгладжує зморшки, сульфат декстрану з протинабрякову і дренажним дією прибирає припухлості і темні кола. Крем стирає всі похибки і сліди втоми з очей геть.

4. Нічний відновлюючий крем-пілінг Techni Peel Nuit АНА-кислоти (екстракт квітів гібіскуса, складні ефіри AHA-кислот, інкапсульована гліколева кислота) очищають шкіру від відмерлих клітин, тим самим стимулюючи клітинний метаболізм. Комплекс Liss Process відновлює структуру тканин, розгладжує зморшки.

5. Розгладжуюча маска-пілінг Techni Peel Masque — формула містить високу концентрацію АНА-кислот — 9% і комплекс Liss Process. Ці компоненти розгладжують і зміцнюють шкіру, стимулюють процес ексфоліації, клітинне оновлення, повертають дермі сяйво.

6. 21-денна програма для розгладження зморшок з чистим вітаміном С Techni Liss Cure Intense це три сироватки, які є тренерами шкіри, допомагають їй повернути молодість і сяйво.

Перша — містить АНА-кислоти, чистий вітамін С 7%, алмазну пудру. Сироватка видаляє ороговілі клітини, стимулює синтез колагену, бореться з пигментаций.

Друга — побудована на екстракті насіння гибискуса низкомолекулярной гіалуронової кислоти, цинку, алмазної пудрі. Сироватка з комбінацією активних інгредієнтів підвищує пружність шкіри, зволожує в глибоких шарах, захищає клітини від УФ-променів і оксидативного стресу, вирівнює структуру шкіри.

Третя сироватка містить екстракт японської кукурудзи. Вона відновлює структуру шкіри, повертає тканинам щільність, зменшує глибокі зморшки.

Кожну сироватку потрібно застосовувати протягом тижня, наносити на шкіру обличчя і шиї перед використанням звичного крему.

Похожие темы