Ліпосакція і липофилинг

04 Мар, 2015

   Ліпосакція і липофилинг — дві операції, прекрасно доповнюють один одного. Вони є основою скульптурної роботи по тілу і обличчю. Далі ця робота триває на поліпшують структуру тканин спеціальних апаратах з використанням косметичних засобів і прийомів масажу.

Ліпосакція

Одна з найбільш затребуваних операцій. Вона дозволяє змінити обсяг і форму різних частин тіла, отримавши тіло, про яке без ліпосакції і мріяти не можна.

Ліпосакція

виконується дуже просто: з підшкірної клітковини відсмоктують надлишковий жир за допомогою канюлі, з’єднаної з відсмоктуванням. Канюлі бувають різної товщини.

Проколи шкіри для введення канюль виконуються в природних складках тіла і практично непомітні згодом. Якщо кількість вилученого жиру не перевищує 3% по відношенню до маси тіла, самопочуття не змінюється.

Проте в деяких випадках можна одномоментно видалити до 8-10 кг, — тоді залишатися в клініці доведеться до 4-5 діб. У лікарні давно успішно практикується видалення до 8-10 кг жирової маси з подальшою корекцією гомеостазу.

Ліпосакція буквально дарує вам тонку талію, усуває надлишковий обсяг стегон і гомілок. За допомогою ліпосакції можна отримати бажану форму колін і кісточок, а також усунути ненависні «попіни вуха», отримати плоский живіт, прибрати товщину рук і горбик на спині. Буквально будь-який каприз!

Ні в якому разі не варто худнути перед липосакцией.

Важливо правильно вибрати хірурга: від його вміння залежить якість операції і відсутність дефектів. Дуже важливо обговорити з доктором все, що вам в собі не подобається, як ви хочете виглядати після ліпосакції.

Виконуючий ліпосакцію лікар — скульптор, що працює з рідкісним матеріалом, і від того, що він побачив, залежатиме результат.

У жіночого тіла є області, змінивши які. вдасться надати фігурі чарівність. З чоловіками простіше. Окремим розділом буде сказано про ліпосакції щік, виличні областей, ліпосакції молочних залоз, лобка і великих статевих губ.

У нашій клініці

виконуються тумісцентная ліпосакція і ультрозвуковая. У деяких випадках відмінний ефект дає застосування обох методів. Ми намагаємося працювати самими делікатними канюлями.

Чи варто вибирати наркоз при ліпосакції? Вибір анестезії залежить від вас. Звичайно, якщо місць ліпосакції багато чи передбачається великий обьем ліпосакції, повинно бути вибрано загальне знеболювання. Ще варто пам’ятати, що загальне знеболювання покращує і прискорює роботу хірурга.

Після ліпосакції область втручання повинна бути одягнена в втягування білизни: на 4-5 днів — щільне і до 20 днів — помірної щільності. З першої ж доби починаються лимфодренажние протинабрякові програми, з 3-го дня — дозована миостимуляция і вакуумний масаж.

Ми з хорошим результатом проводимо програми з остаточної корекції фігури за допомогою спеціальних косметичних засобів для схуднення, грязей, водоростей, програм схуднення з використанням інфрачервоної капсули.

Застосування програм корекції фігури відразу після ліпосакції призвело до отримання максимального ефекту. Вік для ліпосакції — без особливих обмежень (якщо дозволяє здоров’я).

У підлітків ліпосакція можлива з 12-14 років, якщо починає формуватися вада, особливо спадково простежується. Дитину слід оперувати, тим самим позбавивши від насмішок і психічних травм.

Ліпосакція не тільки нешкідлива і безпечна, — вона часом має лікувальне значення. Ліпосакція вимагає дбайливого ставлення до досягнутого, тоді вона назавжди.

Ліпофілінг

Можна сказати, що це процедура, зворотна ліпосакції. По суті справи, липофилинг — трансплантація ваших жирових клітин в місця, де хочеться мати більший обсяг і іншу форму.

Так можна змінити обсяг молочних залоз, щік, прибрати слізну борозну, носогубні складки, підкреслити вилиці, збільшити обсяг губ.

Існує програма & quot; Стрункі ніжки & quot ;, коли без зміни кісткової основи вдається змінити форму стегон, колін, гомілок і тим самим вирівняти ноги.

Ліпофілінг дозволяє усунути дефекти м’яких тканин посттравматичного характеру.

На жаль, липофилинг деколи доводиться виконувати протягом якогось часу для досягнення потрібного ефекту, т. К. Вводити більше 45-50 мл жирової клітковини в одну область не рекомендується. Але повірте: 45 мл — це дуже багато!

Ми тепер навчилися робити липофилинг без втрати частини пересаджуваної матеріалу. Вік оперованих — не молодше 18 років. Терміни госпіталізації обумовлюються з хірургом і становлять від декількох годин до 5 днів.

Центральна лікарня №6 ВАТ «РЖД», відома як лікарня нових технологій, оснащена суперсучасної апаратурою.

Лікарня має відділення в усіх напрямках, в тому числі відділення реконструктивної та пластичної хірургії, де працюють доктори і кандидати наук зі стажем роботи понад 16 років.

Надійною гарантією відмінного результату операцій служить наш досвід і репутація. Додаткова гарантія успіху — офіційний договір з пацієнтом.

Також гарантовано виконуємо операції на молочній залозі, операції з блефаропластиці і підтяжки обличчя.

www.centralmed.ru

ЦБ №6 ВАТ «РЖД» — Лікарня передових технологій, тел .: 721-76-93, 354-35-33

На правах реклами

Похожие темы