Літні косметичні засоби захист і зволоження

16 Май, 2014

Літні косметичні засоби захист і зволоження

Влітку в організму змінюються потреби у догляді. Макіяж часто тече, волосся стає сухим і ламким від перебування на сонці, шкіра також страждає від инсоляций. Щоб уникнути всіх цих негативних наслідків літнього періоду варто заздалегідь запастися косметикою, яка допоможе їм запобігти.

Сонцезахисні засоби

Головна небезпека літа виходить від сонця, тому кожен день необхідно наносити косметику, яка створює захисний бар’єр. Обов’язково купувати ті кошти, які забезпечують захист від променів А і В-типу, мінімум SPF 30.

Сьогодні можливо підібрати крему за типом шкіри і залежно від погодних умов, тому цими можливостями також потрібно користуватися. Добре, якщо сонцезахисний засіб містить також корисні для шкіри компоненти, наприклад, оксид цинку.

Вологі серветки

Влітку шкіра схильна потіти набагато більше, ніж в іншу пору року. Навіть володарі досить сухої шкіри це помічають, не кажучи про тих, у кого вона жирна і комбінована. Бажано завжди мати при собі вологі серветки

Вологі серветки: з минулого в майбутнє, які вбирають надлишок сала, піт, освіжаючи шкіру, дозволяючи їй дихати, відкриваючи пори, усуваючи жирний блиск.

Сироватки

Для дівчат з жирної та комбінованої шкіри коштує для літнього догляду підібрати ефективну сироватку, яка буде легше за текстурою, ніж крем, але більш концентрування за змістом корисних компонентів, таких як, наприклад, вітамін С, феруловая кислота, коензим Q10.

Автозагар

Сучасний ринок косметики пропонує досить обширний асортимент засобів для автозасмаги, які є хорошою альтернативою для поступового і безпечного придбання красивого кольору шкіри. Також ними можна користуватися перед тим, як придбати натуральний сонячну засмагу.

Скраб для тіла

Скраб потрібен не тільки для видалення відмерлих частинок, він також необхідний для того, щоб штучний загар

Наскільки небезпечний загар?

ліг рівно і натурально. Шкіра, оброблена скрабом, завжди виглядає свіжою, гладкою і оновленою, сяє і дихає.

При скоєнні пілінгу

Пілінг: як освіжити шкіру

важливо не дуже старатися, здійснюючи м’які, кругові рухи рукою або спеціальним рукавичкою, вибираючи не надто гострі і великі частинки.

Маска для волосся

Волосся влітку страждають не менше, ніж шкіра — вони вигорають, пошкоджуються, стають тьмяними, втрачають блиск. Всьому причиною не тільки сонце, бо вони піддаються впливу солоної води моря, хлористої води басейну, не кажучи вже про пилу, яка постійно витає в повітрі. Волосся влітку треба відновлювати експрес-масками з високою концентрацією поживних відновлюють компонентів.

Алое вера

Алое — неймовірно корисна рослина, яке входить у величезну кількість косметичних засобів самого різного призначення. Основна перевага цієї рослини — здатність зволожувати і заспокоювати шкіру. Алое в чистому вигляді або в косметиці допомагає зняти свербіння від укусів комах, висип різного походження, полегшити наслідки сонячних опіків.

Бальзам для губ

Незважаючи на те, що дівчата влітку використовують для губ переважно блиски, вони можуть сильно нашкодити шкірі, особливо якщо в них відсутня SPF. Блиск своєю текстурою притягує сонячні промені, які ушкоджують ніжну тонку шкіру губ, тому при жаркій погоді краще замінити блиск на поживний бальзам з сонцезахисним фільтром. У разі якщо хочеться скористатися саме блиском, треба або вибирати високоякісні марки, які гарантують наявність SPF, або наносити його тільки на бальзам з високим фактором захисту. SPF 30 — мінімальний фактор захисту, який необхідний губам при будь-якій погоді влітку.

Запахи

Зимові аромати для літа не підходять — вони часто важкі і задушливі. В якості річного парфуму варто підібрати щось більш легке, з фруктовими і квітковими нотами, свіже, чисте, що стосується як парфумів та туалетної води, так і дезодорантів і антиперспірантів.

Похожие темы