Літній make up чорним по білому

28 Авг, 2014

  Нинішнє головне правило річного макіяжу (бути схожою на карамельку в кольоровому фантику) якнайкраще відповідає строкатості і яскравості літа. До того ж і літні модні колекції, як на підбір, виглядають яскравими, життєрадісними, чистими в колірному виконанні. Сучасна мода тим і хороша, що завжди надає право вибору, чи не заганяючи жінку в жорсткі рамки.

На багатьох показах провідні візажисти із задоволенням використовували, як не дивно, білий колір. Певна логіка в цьому є: білий — це свіжість в жаркий день, відчуття прохолоди.

Але творці модних трендів, взагалі-то, рідко керуються логікою — все більше натхненням. В крайньому випадку, вже зайняли в людській історії своє стабільне місце, яскравими (в даному випадку за ступенем впливу, а не за забарвленням) образами.

Так цього літа джерелами натхнення для багатьох стилістів стали як східні образи (наприклад, японські гейші з білими порцеляновими особами), так і герої сентиментальної західноєвропейської прози з напудреними, неприродно блідими обличчями.

Причому на деяких показах досвід Сходу і середньовічного Заходу використовувався майже без сучасної обробки. Особи гарненьких моделей при показі колекції від Будинку моди Comme Des Garcons нагадували мляві гіпсові маски. А ось на показах від Alexander McQueen і Junya Watanabe моделі дефілювали по подіуму, густо присипані найтоншої білою пудрою. Причому пудра не тільки на пишних начосом, але й на обличчі, шиї і області декольте.

Відверто кажучи, все це більше нагадувало якусь театралізовану містерію, ніж зразок для наслідування у повсякденному житті. Хоча життєрадісним влітку, та ще у відпускну пору наше життя не обмежується нудною роботою і нескінченними домашніми турботами. Нас чекають карнавали, костюмовані вечірки і нічні дискотеки.

Чому б не спробувати виглядати при цьому оригінально? Адже білий колір може бути не тільки своєрідною забавною пародією на театральний грим, але й цікавим варіантом сучасного макіяжу. Як не крути, але це дійсно створює відчуття свіжості і чистоти.

Особливо на тлі обгорілих червоних носів і бронзових від нескінченної сонячної прожарювання щік. Просто користуйтеся цим методом трохи, злегка припудривши чисте і заздалегідь зволожене обличчя розсипчастою білою пудрою з прозорою текстурою. Не забудьте шию і область декольте, якщо ви вдягаєте дуже відкриті наряди.

Це, до речі, може стати основою для будь-якого макіяжу і для будь-якого образу. Наприклад, намалюйте собі пухкі лялькові губки ягідного кольору або використовуйте вологий блиск натуральної палітри. Зробіть привертають увагу на білому фоні темні димчасті очі з котячими стрілками. …

Та хіба мало які образи можна придумати, маючи таку чудову основу? Ось тільки про рум’янах в такому випадку треба забути відразу і радикально. Інакше у вас буде вид людини, ураженої важкою формою туберкульозу з гарячковим рум’янцем на млявому білому обличчі.

Похожие темы