Майстерклас малюємо ідеальні стрілки

31 Дек, 2014

Майстерклас малюємо ідеальні стрілки

Що може ідеально озброїти погляд для боротьби на полі флірту? Звичайно, стрілки. Софі Лорен, Твіггі, Одрі Хепберн надихають своїми образами візажистів, які пропонують тисячі варіантів макіяжу стрілок.

Сьогодні разом з візажистом L’Oreal Paris Нікою Кисляк ми вивчимо основи такого макіяжу, спробуємо повторити класичні стрілки, розтушовані стрілки, а також відтворити стиль ретро, ​​або так звані cat eyes.

Класичні стрілки

Класичні стрілки хороші і в бенкет, і в світ. Вони можуть стати відмінним доповненням офісного макіяжу. А додавши трохи шіммери, ви будете готові відправитися на будь-яку вечірку.

1. Найголовніше — це підібрати правильну довжину і ширину стрілки. Контур в стилі Клеопатри хороший для Хеллоуїна, тому стрілку краще починати малювати від середини ока і не виводити її далеко за його межі, щоб не спотворити погляд.

Лінія контуру повинна співпадати з лінією вигину вій, тому розширюйте її поступово. Якщо ви почнете робити стрілку ширше з середини ока, то штучно закруглите його, замість того щоб витягнути, і тим самим спотворите погляд. Контур повинен починатися з тоненькою лінії шириною в одну точку, переходити в лінію шириною в дві точки, а потім — у три точки, ближче до зовнішнього куточка ока.

Якщо ви боїтеся помилитися, можете попередньо накреслити лінію сірим або коричневим олівцем (головне — не білим, так як в поєднанні з чорною підводкою він дасть сірий колір), а потім нанести на неї контур.

2. Далі доводимо стрілку до зовнішнього куточка ока і продовжуємо лінію трохи далі лінії нижньої повіки в бік скроні.

3. Якщо ви намалювали стрілку нерівно, помилилися з довжиною або товщиною, ви завжди можете виправити ситуацію за допомогою ватної палички, міцелярної води (вона не має жирної основи і прекрасно лягає поверх косметики) і контурного олівця.

Ваші помічники:

1. Лайнер Superslim L’Oreal Paris,
2. Коричневий контурний олівець Buberry Eye Pencil,
3. Вирівнювальний контурний олівець для повік Shiseido,
4. Контурний олівець для очей Artistry Port Wine,
5. Туш False Lash Butterfly L’Oreal Paris.

Розтушовані стрілки

Цей варіант стрілок імітує знаменитий макіяж smoky eyes, ідеальний для вечірнього виходу.

1. Візьміть жирний олівець (він найкраще растушевивается), проведіть їм лінію по контуру росту вій від внутрішнього куточка ока до зовнішнього.

2. Потім зафарбуйте їм все рухоме віко.

3. Оскільки такий олівець швидко висихає, відразу починайте розтушовувати його тінями димчастого відтінку по всьому рухомому століття, трохи виходячи за межі, що розділяють рухливе і нерухоме повіку.

Підберіть під макіяж очей нейтральну — бежеву або світло-рожеву — прозору помаду.

Ваші помічники:

1. Олівець Master Drama Khol Liner Maybelline New York,
2. Туш Be Long Mascara Clarins,
3. Тіні з колекціїRiRi Fall M.A.C.,
4. ОлівецьSuper Liner Silkissime L’Oreal Paris,
5. Туш«Відкритий погляд» Jane Iredal,
6. ОлівецьClinique Quickliner for Eyes,
7. Олівець«Ваш погляд хвилює» Rouge Bunny Rouge,
8. Олівець для очейLong-Wear Eye Pencil Bobbi Brown.

Ретро стрілки або cat eyes

Якщо ви хочете створити образ у стилі ретро, ​​то стрілки в стилі 60-70-х — те, що потрібно. Cat eyes — це стрілки, які підкреслюють виразність погляду і злегка змінюють форму очей.

Особливість контуру для макіяжу в стилі жінки-кішки в тому, що він починається майже від внутрішнього куточка ока і сильно розширюється ближче до зовнішнього куточка. Для його створення вам знадобиться простий контурний олівець, пензлик і жирний олівець (їх можна замінити лайнером або рідким підведенням).

1. Прокресліть контурним олівцем лінію по контуру росту вій, трохи вище — ще одну лінію, що повторює контур. Для того щоб вам було легше вивести верхню стрілку, прикладіть до вій невеликий шматочок паперу, візуально продовжуючи лінію нижньої повіки. А потім зафарбуйте простір між лініями пензликом з попередньо нанесеним на неї олівцем.

2. Точно так само опрацьовуємо контур кінчика стрілки, тільки збільшуємо відстань між стрілками, виводячи їх за межі рухомого століття.

3. Всі нерівності ви можете поправити за допомогою ватної палички або консілера.

Ваші помічники:

1. Підводка Blackbuster superliner L’Oreal Paris,
2. Рідка підводка Lumene Blueberry Liquid Eyeliner,
3. Рідка підводка Nocturnal M.A.C.,
4. супервелику олівець для очей essence I Love Punk Jumbo Eyeliner Pen,
5. Туш «Віртуозний обсяг» з ефектному підкручування Yves Rocher.

Похожие темы