Макіяж smoky eyes під колір очей

Макіяж smoky eyes під колір очей

30 Дек, 2014

Макіяж smoky eyes під колір очей

У цьому сезоні багато візажисти зробили ставку на кольоровий димчастий макіяж очей. Як грамотно внести яскраві акценти в образ і підібрати відтінок тіней під колір очей, Passion.ru розповіла Світлана Удалова, офіційний візажист марки Vivienne Sabo.

Що таке smoky eyes

Словосполучення smoky eyes в перекладі з англійської означає «димчасті очі». Такий метод нанесення тіней використовували ще актриси чорно-білого кіно, виділяючи повіки чорними тінями, щоб очі здавалися більше, яскравіше й виразніше. У сучасній інтерпретації палітра смоки розширилася, і тепер він виконується у всіх відтінках, а не тільки в чорних або сірих тонах.

Терміном smoky eyes зараз позначають техніку нанесення тіней, при якій відтінки з однієї палітри перетікають один в одного — від самого темного до самого світлого. У підсумку виходить ефект чарівної димки. Не дивно, що протягом багатьох років з сезону в сезон такий макіяж є одним з головних трендів як на подіумі, так і в житті.

Smoky eyes — у фаворитах у Ріанни, Дженніфер Лопес, Хайді Клум, кольорові варіанти обожнюють Кеті Перрі, Нікі Менаж, Ніколь Річі. Вони завжди виглядають яскраво і ефектно на червоних килимових доріжках.

Підбираємо під колір очей

Якщо ви вирішили виконати кольоровий смокі, то підбирайте відтінки тіней, граючи на контрасті з кольором очей. Наприклад, карооким дівчатам рекомендуються всі відтінки синього, блакитнооким підійдуть золотисто-коричневі тіні, зеленооким — фіолетові.

Власницям сірих очей пощастило найбільше, їм підходять будь оттенкі.Прі нанесенні вони по-різному обіграють колір очей: наприклад, фіолетовий тон перетворює очі в зелені, а коричнева гама тіней підкреслює блакитні «нотки» в райдужці.

Як виконати кольоровий smoky eyes

Для того щоб макіяж smoky eyes був бездоганно, важливо дотримуватися певних правил.

1. По-перше, виберіть палітру з трьох відтінків однієї колірної гами, але різних за глибиною кольору — темний, середній і світлий. Макіяж smoky eyes перестане таким бути, якщо ви додасте акцент, контрастний обраної палітрі. До того ж при змішуванні може вийти непередбачуваний «брудний» ефект.

2. Далі вирівняйте колір обличчя, приділивши особливу увагу області навколо очей. Використовуйте спеціальний консилер, щоб приховати сліди втоми.

3. Потім підкресліть ресничний контур олівцем — він повинен бути темнішим, ніж самий темний відтінок тіней з обраної вами палітри. Намагайтеся профарбувати також каял і межреснічного простір.

4. Растушуйте олівцеву лінію самим темним відтінком тіней. Зробіть плавний перехід в середній відтінок, а потім — в найсвітліший, рухаючись вгору по рухомому століття. Олівцеву лінію війкового контуру нижньої повіки можете розтушувати, змішавши середній і темний відтінки тіней. Важливо, щоб лінія була широкою, інакше ви не досягнете бажаного результату. Такий макіяж можна доповнити кольоровий тушьюсоответствующего відтінку, але в принципі класичний чорний варіант теж підійде.

Ваші помічники:

1. Палетка Complete Eye Palette з колекції Burberry Beauty,
2. Тіні Les 4 Ombres Chanel,
3. Тіні Shimmer cubes Rose The Body Shop,
4. Палетка Vamp Compact Eyeshadow Palette з колекції Navy Chic Pupa.

Катерина ПОПОВА

Експрес-опросКакого кольору ваші очі?

Коричневого

Зеленого

Сірого

Блакитного

Змішаного (синьо-зелені, сіро-блакитні і т.д.)

Голосовать

Похожие темы