Манікюр 2013 нові ідеї (26 фото)

Манікюр 2013 нові ідеї (26 фото)

05 Мар, 2015

Манікюр 2013 нові ідеї (26 фото)

Щоб не додавати нам зайвого головного болю, нейл-креатори розробили в цьому сезоні безліч дизайнів для нігтів, які можна створити швидко в домашніх умовах і радіти результату довгий час. Приміряти мудрі сюжети, коштовності, манікюр в стилі фен-шуй і вантажу можна одним рухом, стверджують експерти Passion.ru.

Манікюр по фен-шуй

Помітивши два нігтики на вашій руці, що відрізняються по відтінку від основної гами манікюру, багато обов’язково запитають: «Це Christina Fitzgerald?». Засновниця власної марки і визнаний зоряний майстер з манікюру Христина Фитцжеральд зробила революцію в нейл-світі, запропонувавши робити манікюр за системою фен-шуй.

«Відомо, що космос далеко від нас, однак вплив планет на людину не раз було доведено. За однією з теорій вчення фен-шуй, кожен палець на нашій руці відповідає певній планеті сонячної системи. Христина запропонувала виділяти контрастним кольором в манікюрі безіменний і середній палець на одній або двох руках. За вченням фен-шуй, вони відповідають планетам Сатурн і Сонце, які впливають на такі категорії нашого життя, як «особисте щастя» і «творчий потенціал» (кар’єра, навчання).

Виділяючи ці нігті контрастним кольором, ви активізуєте вплив планет. І кожного разу, споглядаючи манікюр, притягаєте бажані події в зазначені вище сфери свого життя », — розповідає Ганна Мельникова, тренінг менеджер марки Christina Fitzgerald.

В манікюрі по системі фен-шуй дозволено використовувати як контрастні поєднання кольорів в будь-яких варіаціях, так і відтінки з однієї гами, різні за інтенсивністю. Такий нейл-дизайн завжди буде позитивно впливати на ваш емоційний стан, та й увага з боку громадськості вам забезпечено.

І, до речі, якщо ви давно намагаєтеся заманити свого бойфренда в ЗАГС, а начальнику натякаєте на підвищення, можливо, манікюр по фен-шуй здійснить ваші бажання!

Кольоровий кракелюр

Хто сказав, що потрісканий лак — це моветон? Нейл-експерти визнають манікюр з ефектом мозаїки вінтажним, а фахівці називають його французьким словом «кракелюр».

Штучно створені тріщини можуть виглядати дуже стильно, імітувати зміїну, крокодилячу шкіру або навіть розпис під гжель.

Зараз лаки з ефектом кракелюра представлені в багатьох сезонних колекціях як люкс, так і мас-маркет брендів. Як правило, це набори, що складаються з двох або трьох лаків, які включають основний насичений тон, топ в різних відтінках, який і створює ефект розтріскування, і закріплювач.

Фахівці стверджують, що на нігтях володарів темною або оливковою шкіри виїгришней всього виглядатимуть світлі тони, наприклад, білий у поєднанні з блакитним. Порцеляновим лялечкам найкраще зупинити свій вибір на теплих і помітних відтінках, а також пастельних кольорах.

Вам необов’язково купувати цілий набір для кракелюра, досить вибрати будь-який відтінок лаку з вашої колекції і придбати гідний з вашої точки зору по поєднанню лак або лаки, що створюють ефект розтріскування — це може бути чорний і жовтий, фіолетовий і рожевий або модний золотий і срібний дуети. І, звичайно, в арсеналі повинні бути база і закріплювач.

Коли всі поєднання підібрані, провести ритуал зі створення антикварного дизайну дуже просто:

  1. Нанесіть базу на нігті в один шар, дайте підсохнути.
  2. Далі — основний тон в два шари, який і буде переглядатися через тріщинки. Ретельно висушіть.
  3. Тепер прийшла черга створення дизайну. Нанесіть лак з ефектом кракелюра поверх основного тону тонким шаром. Залежно від того, які візерунки з тріщинок ви хочете отримати, можете рухати пензликом по вертикалі або ж по діагоналі.
  4. Дайте шару висохнути. Через кілька секунд лак почне розтріскуватися. Поверх нанесіть фінішну базу-закріплювач. До речі, кракелюр необов’язково робити на всьому нігті, цей ефект можна створити тільки на лінії посмішки в манікюрі френч.

Докладний майстер-клас про те, як грамотно поєднувати кольори в манікюрі кракелюр, дивіться в цьому відео:

Ваші б’юті-помічники:

1. Лаки для кракелюра Nail Lacquer OPI,
2. Набір для кракелюра Craquelure Kit Mаnucure Л’Етуаль,
3. Лак Dance Legend,
4. Набір Mosaic Effects Avon,
5. Дует Essence Nail Art Cracking Top Coat,
6. Набір для кракелюра Zoya.

Похожие темы