Манікюр модні тенденції ВЕСНАЛІТО 2009

Манікюр модні тенденції ВЕСНАЛІТО 2009

03 Окт, 2014

Манікюр модні тенденції ВЕСНАЛІТО 2009

  Кожен сезон, як по подуву вітру, Fashion-індустрія представляє нам нові модні тенденції, які будуть правити світом найближчі пів року. Ефектні дефіле, що відображають актуальні напрями стилю весна-літо 2009, воістину перевернули уявлення про класику і зробили одяг відображенням життєвої позиції сучасної молоді: яскравою, нестримної, експресивної.

Команда Nail-стилістів CND (Creative Nail Design) щорічно бере участь у підготовці провідних модних показів. Дизайни і варіанти манікюру, створені на елегантних руках моделей цими майстрами, здатні не тільки доповнити створений Кутюр’є образ, але і підкреслити його основну ідею. Ідею стилю весна-літо 2009. Відтінки лаків і варіанти дизайну, представлені CND на провідних модних дефіле, створюють свою особливу, Nail, моду. Що дозволяють кожній дівчині виглядати стильно до кінчиків нігтів.

Екзотичне натхнення

Ефектні дефіле модного сезону весна-літо 2009 привнесли в звичний нам стриманий стиль екзотичний свято. Етнічна палітра і обробка одягу, в поєднанні з помітними аксесуарами, створили справжній фестиваль краси. У його основу лягли поєднання теракотового і яскраво-синіх морських фарб, подібних притягальним мінералів і коралів. Образи, доповнені індійськими великими браслетами і мереживами, вишукано підкреслив багатий червоний і золотий манікюр, ставши головним аксесуаром сезону.

Дволикий янус

Справжній фурор на п’єдесталі моди справили колекції-обманки. Вишукане дефіле, побудоване на яскравому контрасті витонченого жіночого і лаконічного чоловічого стилю, не залишилося без уваги. На подіумі переплелися елегантні образи в шовкових сукнях з відкритою спиною, легенів блузах, спідницях олівцях і бізнес стиль, виражений несподіваними чоловічими смокінгами, а також піджаками в поєднанні з брюками різного покрою. Але головною деталлю показу стали універсальні стримані аксесуари. Так, прикрасою нагідок двох абсолютно протилежних стилів став блідо рожевий відтінок лаку на подовжених мигдалеподібних нігтиках. Такий манікюр надав представленим образам кокетства і скромності.

Десятиліття за десятиліттям

Нестримне «хіпі» і яскравий спортивний стиль знову завойовують популярність світу Fashion. Сміливі ретро образи: короткі шорти, топи, сукні зі шнурівкою і деталями «одягу парашутиста» стали безумовним трендом наступаючого сезону. Легкі розвіваються сукні і напівпрозорі туніки з масивними аксесуарами, такими як намиста і браслети, створили на подіумі … атмосферу 70-х. Окрасою такого вільного і ексцентричного стилю став манікюр. У колірну гамму для його виконання увійшла ціла палітра відтінків від ніжного капучіно до темного золота.

Крижані скульптури

Геометрична чіткість в ескізах одягу і її оформленні створила окрему сторінку у світі моди. Незвичайний фасон і вишукані аксесуари у футуристичному стилі створили образи, подібні крижаним скульптурам. Головним акцентом колекцій стала біла і срібна палітра в поєднанні з відтінками синього, а також оригінальним «шампань». Манікюр став незамінним прикрасою представлених образів. Легкі відтінки, такі як Cocoa стали чудовим завершенням вишуканих «крижаних» костюмів.

Інформація та фото-матеріали надані Компанією ОлеХаус.

Похожие темы