Матуючи засоби для обличчя критерії вибору

05 Фев, 2014

Матуючи засоби для обличчя критерії вибору

Матова гладкість шкіри — умова, без якої неможливо уявити чарівність жіночого обличчя. Неприємний блиск здатний зіпсувати враження навіть від приголомшливого макіяжу, особливо влітку, коли так хочеться бути чарівною. Жирна плівка на обличчі перешкоджає вільному доступу кисню до шкіри, а забиті пори заважають їй дихати вільно.

У сонячні дні матирующие кошти для особи користуються особливою популярністю і багато жінок докладають максимум зусиль, щоб неестетичний блиск не заважав залишатися красивою. Але не всяке матирующее засіб працює, тому для того, щоб уникнути розчарування, вибирати його слід ретельно.

Матуючи засоби — достоїнства і недоліки

Косметичні засоби з матуючим ефектом — це всілякі лосьйони, тоніки, креми і гелі. До матирующим засобам для обличчя також можна віднести різні пілінги, очищаючі пінки і маски, які по-різному впливає на шкіру.

Матирующее дію пілінгів, гоммажей і очищувальних масок не відрізняється довготривалих ефектом. Такі препарати всього лише видаляють верхній шар жирної плівки, що не регулюючи дію сальних залоз, які продовжують виробляти жир в колишньому режимі. Більш часте застосування очищувальних засобів не усуває причину зайвого блиску на обличчі, а може тільки висушити поверхню шкіри. В результаті шкіра починає лущитися, але жирний блиск не зникає.

Інша категорія матуючих засобів для обличчя — лосьйони та тоніки — володіють поросужівающім дією, що перешкоджає виділенню сала. Головною умовою для використання таких препаратів повинна стати шкіра, очищена від комедонов і прищів. Однак, ці кошти також заважають природної роботі сальних залоз. Адже нормальна вироблення шкірного жиру додає поверхні шкіри природний блиск і м’якість, а при дефіциті жирових компонентів вона втрачає пружність і стає млявою.

Склад сучасних матуючих гелів, кремів і масок містить абсорбуючі компоненти — глину, полімерні речовини, тапиоку, кукурудзяний крохмаль і багато іншого. Надлишки жиру на обличчі активно вбираються препаратом, але не розчиняються, а залишаються на шкірі у вигляді дуже тонкої пудровий плівки, що створює оптичний матовий ефект.

Матуючи препарати для жирної шкіри

Жирна шкіра постійно доставляє масу неприємностей її власницям. Це зайва сальність, блиск, розширені пори

Розширені пори: вирівнюємо рельєф

і вугри. Щоб вилікувати жирну шкіру

Жирна шкіра — керівництво до дії

від цих симптомів, недостатньо використовувати тільки матирующие засоби для обличчя, часто додають шкірі лише зоровий матовий ефект.

Першим кроком до здоров’я жирної шкіри має стати позбавлення від вугрів і прищиків, яке досягається за допомогою регулярної косметичної чистки. Не рекомендується застосовувати матирующие препарати без попередньої консультації з лікарем, який допоможе підібрати оптимальні засоби.

Важливо пам’ятати про те, що матирующие препарати здатні дати довгостроковий ефект тільки на чистій шкірі. Тому господаркам жирної шкіри можна порадити використовувати гелеву пінку-антисептик для вмивання з вмістом екстракту какао-бобів, саліцилової кислоти або сірки.

Якщо шкіра на обличчі жирна, для її очищення бажано застосовувати лосьйони з тонуючим ефектом, що стягують пори. А ось до використання декоративних матуючих засобів для обличчя (пудри, олівця і тонального крему) потрібно підходити обережно: при частому застосуванні вони можуть засмітити пори і цим спровокувати більш активну дію сальних залоз на обличчі.

Матирующая косметика для комбінованої шкіри

Комбінована шкіра доставляє не менш турбот по догляду, ніж жирна. Головна особливість цього типу шкіри полягає в тому, що жирний блиск виникає переважно в зоні підборіддя, носа і чола, а шкіра на інших ділянках обличчя зазвичай залишається нормальною або сухою. Косметика для комбінованої шкіри покликана володіти подвійну дію — позбавляти Т-зону від шкірного сала і одночасно дбайливо доглядати за сухими ділянками.

Якщо шкіра комбінована, гарною підмогою в догляді стане використання двухфазного матуючого тоніка без змісту спиртових компонентів. Очищати шкіру краще гелеобразной пінкою для вмивання. Що стосується денних матуючих коштів для особи, в якості основи під макіяж

Основа під макіяж: база для краси

підійде легкий крем із захистом від ультрафіолетових променів. Денний матирующий крем краще наносити на шкіру, змішавши його з тональної основою, такий спосіб нанесення дозволяє крему рівномірно діяти на всі ділянки шкіри і дбайливо за ними доглядати.

Косметика з матуючим дією потрібна не тільки для того, щоб додати жінці впевненості в своїй привабливості. Вона необхідна і шкірі, яка потребує уваги і захисті не менше, ніж самі жінки.

Інна Михайлівська

Похожие темы