Max Factor — офіційна косметика Тижня моди в Москві 2010

09 Фев, 2015

Max Factor - офіційна косметика Тижня моди в Москві 2010

  Ось уже три роки Max Factor є незмінним косметичним спонсором Тижня моди в Москві. Унікальні макіяжі для модних показів у Гостинному дворі за традицією створювалися професійними візажистами марки під керівництвом Володимира Калінчева, офіційного візажиста Max Factor в Росії. Гості спонсорської зони зможуть спробувати косметичні новинки на стенді Max Factor. Крім того, в рамках 24 сезону Тижня моди в Москві Max Factor представив команду візажистів X-Team, а також вперше провів Max Factor Day.

Max Factor вже вшосте став офіційним косметичним спонсором головного модної події в житті російської столиці — Тижня моди в Москві. І це значить, що честь створювати найяскравіші і актуальні макіяжі року була надана досвідченим визажистам марки, які, працюючи під керівництвом Володимира Калінчева, втілювали образи, створені спеціально для кожного учасника Тижня, за допомогою кращих косметичних продуктів Max Factor. Гості Тижня моди змогли познайомитися з косметичними новинками Max Factor на стенді марки в спонсорської зоні, де за традицією розташовувалися б’юті-студії, а досвідчені консультанти розповіли гостям про найактуальніші тенденції сучасного макіяжу.

В рамках Тижня моди марка представила Max Factor X-Team — Зоряну команду з трьох (молодих) візажистів, які разом з Володимиром Калінчевим брали участь у численних творчих проектах марки, виступали з коментарями в пресі, а також проводили тренінги та промо-акції в магазинах. До складу Max Factor X-Team увійшли талановиті візажисти Анастасія Полякова, Ніна Джорджадзе і Євген Гайзер.

«Ми дуже раді, що склад нашої команди приростає російськими топ-візажистами. Це ще раз підтверджує наш слоган «Max Factor. Радять професіонали » та унікальну особливість нашої марки — поєднання інноваційних косметичних технологій з передовими тенденціями окремо взятого ринку. Команда X-Team складається з талановитих візажистів, які допоможуть нам навчити ще більше консультантів в магазинах наших роздрібних партнерів, а значить охопити увагою ще більше російських жінок », — відзначає Адам Стампер (Adam Stamper), бренд-менеджер Max Factor по Східній Європі.

Блискучі творчі спілки, які склалися під час попередніх сезонів Тижня моди в Москві з провідними російськими дизайнерами, цього року були представлені в новому форматі. Вперше був організований Max Factor Day. 22 жовтня покази дизайнерів Анни Міміношвілі, Кирила Гасилина і Наді Славіної були присвячені новій колекції Xperience від Max Factor.

Офіційними косметичними продуктами Тижня стала нова колекція Xperience від Max Factor, набір найнеобхідніших продуктів для макіяжу, який був розроблений спільно з Пет Макграф (Pat McGrath), одним з провідних візажистів міжнародного класу, і протестований на десятках моделей, які підтвердили — ця косметика не тільки перетворює шкіру, але і дарує прекрасні відчуття від використання. До складу колекції увійшли легка тональна основа, туш-обсяг Xperience і бальзам-блиск для губ.

Похожие темы