Max Factor — офіційна косметика Тижня Моди в Москві

20 Фев, 2015

Max Factor - офіційна косметика Тижня Моди в Москві

  Уже ввосьме двері Тижня Моди в Москві відкриваються під егідою косметичної марки Max Factor. Незрівнянні макіяжі подіумів Гостиного двору будуть створені професійними візажистами та членами команди X-team під керівництвом Володимира Калінчева, офіційного візажиста Max Factor в Росії. На стенді марки будуть представлені продукти феєричною нової колекції Elexir (тональна основа із захисною сироваткою 2-in-1 Ageless Elixir foundation + serum, губна помада Colour Elexir, олівець для губ Colour Elexir), а також вже полюбилися продукти, які зможуть протестувати всі гості фестивалю.

Max Factor, світова лідируюча марка декоративної косметики, в цьому сезоні знову став офіційним косметичним спонсором головного стильного події світського життя російської столиці — Тижня Моди в Москві, яка пройде з 26 по 31 жовтня в Гостиному дворі. Чудові макіяжі візажистів марки підкреслять створені дизайнерами образи, додавши їм ще більшої виразності і досконалості. Віртуозна команда X-team під керівництвом Володимира Калінчева в тандемі з кращими косметичними продуктами Max Factor вкотре вразить присутніх безмежними можливостями макіяжу і своєю майстерністю. На стенді Max Factor шанувальники краси зможуть побачити нову колекцію Elixir, отримати консультацію професіоналів про останні тенденції макіяжу.

Max Factor завжди йде в ногу з часом, і цей сезон — не виняток. Нова колекція Elixir — це більше, ніж просто засоби декоративної косметики, це воістину поєднання 2-в-1, що робить жінок красивими сьогодні і ще більш красивими завтра. Як зазначає Володимир Калінчев, офіційний візажист Max Factor в Росії «Сталося те, чого всі ми так довго чекали. Тепер косметика не просто приховує недоліки шкіри, додає яскравість, підкреслює лінії, але і доглядає за обличчям. Коли мене запитують, як зберегти молодість, я рекомендую 3 речі: здоровий спосіб життя, ретельне очищення обличчя щоранку і продукти нової серії Elexir від Max Factor ».

Пет Макграт, глобальний креативний директор Max Factor, визначила тенденції настала осені і зими, що наближається. Головні тренди — акцент на брови, підкреслені очі — стрілки, смокі, що зачаровують, ідеально розділені вії, яскраві або зовсім-натуральні губи. Нова колекція Max Factor Elexir сміливо відповідає всім віянням сезону. Помада Colour Elexir в поєднанні з олівцем для губ і новинкою туш False Lash Effect Fusion особливо підходять для втілення модних осінніх образів.

На Московській тижня моди члени команди X-team і Володимир Калінчев будуть в гущі всіх подій: взаємодія з дизайнерами, моделями, спілкування з журналістами, і навіть виступи з майстер-класами та консультації на стенді Max Factor, щоб якомога більше присутніх заразилися пристрастю професійного макіяжу і оволоділи його секретами.

Похожие темы