Модні операції зі збільшення губ

Модні операції зі збільшення губ

17 Июл, 2014

Модні операції зі збільшення губ

Пухкі, красиво окреслені губи є визнаним символом сексуальності. Недарма різні естетичні операції по збільшенню «воріт раю» користуються великою популярністю. Passion.ru склав добірку найбільш модних способів корекції форми та об’єму губ, а також з’ясував їх можливі наслідки.

1. Хейлопластика

Це пластика губ, заснована на введенні спеціальних гелів (філерів — від англ. — Наповнювачів) в цю область. Збільшити обсяг, надати уст чітку симетрію, підкреслити контур — все це можливо за допомогою даного методу.

Хейлопластика вважається безболісною і не передбачає анестезію. Якщо пару років тому в якості ін’єкційного гелю хірурги використовували синтетичні склади з силікону і акрилу, то сьогодні від них відмовилися на користь більш безпечної гіалуронової кислоти. Справа в тому, що штучні склади нерідко викликали запалення і ущільнення.

Переваги біогелю на основі гіалуронової кислоти виявилися очевидні. Справа в тому, що він є природним компонентом нашої шкіри і, на відміну від синтетичних складів, сприймається організмом як свій власний біоматеріал. Саме з цієї причини вводиться препарат не відривається.

Діє «гіалуронка», як її називають бувалі пацієнтки, досить просто: вона природним чином притягує до себе молекули води і заповнює відсутній обсяг губ. За словами деяких фахівців, хейлопластика є не тільки нешкідливою, але і частково корисною процедурою: губи, за рахунок біогелю, набувають велику еластичність. Гіалуронова кислота покращує процес оновлення клітин, тим самим створюючи ефект ліфтингу. Тому зморшки на губах і навколо рота через якийсь час після процедури розсмоктуються.

Після хейлопластики нова форма губ тримається близько восьми місяців, потім гель безслідно виводиться з організму. Процедуру можна повторити за бажанням клієнта.

2. Ліпофілінг

У якості «будівельного матеріалу» для збільшення обсягу губ можуть бути використані більш натуральні компоненти, ніж гіалуронова кислота. Зокрема, власний жир пацієнта, який зазвичай береться з проблемних зон: Стегон або живота.

Даний вид операції проводиться з використанням місцевої анестезії і триває від півгодини до півтори години, залежно від обсягу використовуваного «матеріалу». Може відзначатися цілком терпимий дискомфорт при введенні голки.

Для відкачування потрібної кількості жиру використовується шприц з голкою, приєднаною до вакуум-апарату. Жир, взятий із зони сідниць, стегон або живота, переноситься в центрифугу для «очищення» від зайвих тканин. Нарешті, очищений матеріал вводиться за допомогою шприца в область губ для додання їм обсягу.

На відміну від гелів, що мають властивість з часом розсмоктуватися, спосіб збільшення губ із застосуванням жирової тканини дозволяє зберегти ефект на довгі роки.

3. Хірургічна техніка

Якщо ваша мета — не просто додати об’єм губ, а суттєво підкоригувати їх форму, наприклад, через вираженого дефекту або травми, вам буде потрібно хірургічне втручання. У цьому випадку будуть використовуватися вже не ін’єкції, а справжнісінький скальпель і інші інструменти, плюс чарівництво рук хірурга.

В ході операції лікар вирізає над верхньою губою частина шкіри, формує новий контур і потім зшиває краї шкіри. При цьому шрам після операції практично непомітний. Як правило, хірургічна операція застосовується за медичними показаннями і вимагає тривалої реабілітації в стаціонарі.

Наслідки операцій

Реабілітаційний період після операцій або ін’єкцій більшість пацієнтів переносять відносно легко. Єдине неприємний наслідок — незначний набряк в районі губ. Але він зникає протягом тижня.

Обмежень після операції небагато: протягом доби на область ін’єкцій не можна наносити косметику і два тижні слід утриматися від походів у сауну та солярій.

У рідкісних випадках після процедур може виникнути гематома, але і вона зникне за два тижні. Так що ви зможете швидко повернутися до звичного ритму життя.

Похожие темы