Модний makeup зими 20072008 акцент на губи

18 Дек, 2014

   Губи або очі? На що зробити акцент? Зазвичай візажисти пропонують нам самим зробити вибір. Але для цього треба знати тонкощі того чи іншого напрямку декоративного макіяжу, актуального для конкретного сезону. «Жіночі пристрасті» розповідають про найактуальніші тенденції модного макіяжу і способах підкреслити красу своїх губ.

Власне кажучи, в цьому сезоні на рівних борються два основних тренда. Губи абсолютно натуральні, природні або навіть трохи висвітлені протиставлені соковитим червоним губам впевнених у собі жінок, що не побоюються привернути загальну увагу.

Стилісти сьогодні сходяться на думці, що

найвишуканіший beauty-тренд сезону — це все ж природне обличчя без яскравого макіяжу. Його мета — показати красу і здоров’я молодої жінки (причому незалежно від того, скільки цій жінці насправді років). При загальному божевіллі на здоровому способі життя поява серед хітів саме такого тренду цілком зрозуміло.

Колись такий образ ставився в першу чергу до молодіжній моді і вважався необхідним атрибутом «дівчинки з хорошої сім’ї». Сьогодні він покликаний допомогти виглядати молодше будь-якій жінці, яка повсякденно стежить за собою і дбає про здоров’я шкіри. До того ж такий тип декоративного макіяжу підійде практично для будь-яких випадків (ну, за винятком вечірніх світських виходів, оскільки в напівтемряві або при блискучих вогнях нічних клубів природне обличчя просто втрачається).

Відповідно, для такого типу декоративного макіяжу дуже доглянутою і здоровою повинна бути шкіра не тільки особи в цілому, але й губ зокрема. На блідих губах все тріщинки, нерівності, хворобливі припухлості, почервоніння особливо помітні. Так що при виборі саме такого підходу потрібен ретельний і постійний догляд.

Що стосується безпосередньо макіяжу, то найважливіше значення має нанесення контуру, оскільки природні губи можуть бути майже того ж відтінку, що і ваша шкіра, і просто загубляться на її фоні. Контурний олівець необхідно підібрати того ж відтінку, що і ваші власні губи, або на тон темніше. При цьому бажано контур розтушувати так, щоб лінія по краю губ була чіткою, а на самих губах — ретельно затерта.

Похожие темы