Модний осінній макіяж акцент на очі

28 Авг, 2014

   Немає нічого незвичайного в тому, що, приміряючи нові образи осені, ми робимо вибір між акцентом на очі або на губи. Але нинішньої осені це зробити важко як ніколи, адже пропоновані і в тому, і в іншому випадку варіанти вельми спокусливі. А палітра сучасних косметичних засобів просто рясніє розмаїттям. Passion.ru розповідає останні новини про модний макіяжі.

СТРІЛКИ

Втім, багато деталей пропонованих сьогодні візажистами образів, як і модні осінні тенденції, сягають корінням у віддалене минуле. Наприклад: підводка, яка цієї осені за рахунок своєї інтенсивності цілком може замінити навіть використання туші для вій, є взагалі мало не найдавнішим засобом декоративної косметики.

Найактуальніше образ — це, звичайно ж, нестаріючий «котяче око», який має овальну, витягнуту до скронь форму. Досягається за рахунок густий підводки і по нижньому, і по верхньому століттю. Базовий колір — чорний або дуже темний, майже антрацитовий сірий. Звичні тонкі лінії поступаються пріоритет м’яким широким мазкам з ефектом smoky eyes. При цьому лінії можуть не звужуватися, а навпаки, розширюватися до скронь.

Якщо ж використовуються пластичні підводки, схожі на пасту з подрібненого графіту, то за рахунок плавної розтушовування пальцями стрілки переходять на століттях в тіні. Очі набувають «цікаву» богемне сумасшедшинкой в ​​стилі двадцятих років минулого століття.

Вій

Зрозуміло, що поєднувати подібну «окату» підводку ще й з сучасної високотехнологічної тушшю для вій — це відвертий перебір. У цьому випадку замість очей у вас будуть просто два чорних провалу, які нікого не прикрашають, мимоволі викликаючи в пам’яті образ змученого хворобою безстатевого істоти.

Але якщо ви віддаєте перевагу саме туші, а не підводках, то вибір треба робити на її користь і відмовитися від радикальних стрілок.

Тому що візажисти цієї осені впевнені: якщо вже туш на віях є, то її має бути дуже багато. Більше того, треба використовувати весь арсенал сучасних засобів — подовжують, збільшують об’єм, навіть змінюють саму текстуру волосків.

Особливий акцент — на зовнішні куточки очей. На віях у цих куточках можна використовувати навіть комбіновану туш, і подовживши їх, і максимально збільшивши обсяг. При таких віях треба дуже обережно підходити до вибору тіней і тим більше — до підбору губної помади. Виберете занадто світлу — особа «загубиться»; зупиніться на занадто яскравою — будете виглядати вульгарно. І категорично не рекомендуються засоби з перламутровим блиском.

Похожие темы