Молекулярна косметика NuBo тепер в Росії

27 Ноя, 2014

Молекулярна косметика NuBo тепер в Росії

Британську інноваційну косметику NuBo за короткий час встигли полюбити багато голлівудських знаменитостей. Особливо зірок припали до смаку маска NuBo White Diamond Ice-Glow Mask і Клинзер Vitamin C Brightening Cleanser, неспроста саме ці шедеври бренду потрапили в сотню кращих косметичних засобів за версією журналу The Times.

Тепер побалувати свою шкіру особливими ласощами нарівні з голлівудськими знаменитостями можуть і москвичі, з недавніх пір бренд NuBo представлений ексклюзивно в ЦУМі. Створена кращими вченими Британії та США, косметична лінія погрожує стати альтернативою уколів краси. Наприклад, деякі засоби цілком можуть замінити собою ін’єкції мезотерапії і гіалуронової кислоти.

«Справа в тому, що у складі нашої косметики є особливі молекули, які ми отримуємо з рідкісних видів рослин, здатних виживати в жорстких умовах, а також з водоростей, мінералів. Спеціальні капсули саб-мікронного розміру доставляють компоненти в серці шкіри до зон лиха. Молекули стимулюють сплячі клітини працювати, змушують виробляти більше колагену і еластину, регенерувати пошкоджені клітини і тканини, активніше виводити токсини, активують процес самозцілення, самоувлажненія і омолодження дерми », — говорить провідний косметолог марки NuBo Яна Ватсон.

Ефективність роботи засобів досягається ще й за рахунок того, що вони створені за принципом биомиметика (наука про копіювання природних процесів життєдіяльності здорових клітин і організмів), клітини шкіри приймають склад косметики за свій власний робочий біологічний матеріал і легко заповнюють втрачені ресурси.

Ще одна відмінна риса косметики NuBo від усіх існуючих на ринку ліній полягає в тому, що її кошти не тільки стимулюють процеси природного омолодження шкіри, але і заряджають клітини енергією. «Антивікова косметика зазвичай працює за принципом батога, тобто її компоненти стимулюють клітини до роботи, не даючи їм нічого натомість. Через 3-4 місяці активного використання таких коштів вау-ефект сходить на «ні», і вам починає здаватися, що косметика не працює. Насправді, клітини просто втомлюються від постійної роботи, їм потрібен відпочинок, тому вони перестають «творити» в режимі нон-стоп. На відміну від такої косметики, наша лінія працює за принципом cell dynamic, тобто крім того, що молекулярний склад змушує клітини працювати, він одночасно заряджає їх енергією. Тому ефект від використання лінії не зникне ні через місяць, ні через рік, ні через два », — розповідає Яна Ватсон.

Косметика NuBo — це засоби нового покоління, які є інвестиціями в красу і дають можливість продовжити молодість без ін’єкцій і пластичної хірургії.

Похожие темы