Молодість непідвладна часу

Молодість непідвладна часу

15 Июл, 2014

Молодість непідвладна часу

«У людині все має бути прекрасним, — писав класик, — і душа, і тіло …» Як працювати над естетикою душі поговоримо наступного разу, а от про те, як залишатися еталоном молодості і краси, навіть якщо вам за 40, дізнаємося сьогодні .

Молодість душі і тіла

Напевно у вашому оточенні є люди, які навіть у похилому віці радіють життю так, наче їм 18, заряджаючи інших людей енергією і позитивом. Але рідко кому з нас вдається зберегти не тільки душевну молодість, але і тілесну.

Щоб завжди бути привабливим і підтягнутим недостатньо просто відмовитися від шкідливих звичок і вести здоровий спосіб життя. В організмі з роками сповільнюється метаболізм — обмін речовин, що відповідає за повноцінне і своєчасне харчування і оновлення клітин, — внаслідок чого наше тіло старіє. І в першу чергу, цей регрес позначається на найбільшому органі (площею близько 2 м2) нашого організму — шкірі.

А якщо до цього додати агресивна дія сонця, вітру, поганої екології і стресів, вийде, що незважаючи на регулярний догляд за собою, ми часто виглядаємо навіть старше, ніж є насправді.

Міфи і факти косметології

Сучасний ринок косметологічних продуктів заманює клієнтів гучними обіцянками миттєвого омолодження. Але чи може наша шкіра за один день стати пружною і більш підтягнутою? Чи здатні перлова або діамантова пил, витяжка екзотичних рослин або екстракту чорної ікри, якими постачають виробники свої «чудодійні» крему, повернути час назад і омолодити шкіру? Чи це все рекламний трюк? Давайте розберемося.

По-перше, шкіра складається з трьох шарів: епідермісу, дерми і підшкірної жирової клітковини. Епідерміс досягає в товщину від 0,03 до 1 мм і оновлюється протягом 3-4 тижнів. Причому з роками цей процес сповільнюється.

По-друге, за пружність і еластичність шкіри несе відповідальність білок — колаген. Він становить близько 70% сухої дерми і зменшується з кожним роком на 1%. Головними причинами зменшення кількості колагену і, як наслідок, старіння шкіри є наступні фактори: недосипання, вживання алкоголю, куріння, часті стреси, спадковість, вік, ультрафіолетове випромінювання.

Заповнити недолік колагену за допомогою одного лише поживного, хай і дуже дорогого, крему неможливо. Такий крем буде зволожувати шкіру, але природний процес руйнування колагенових волокон і утворення зморшок він запобігти не зможе.

Несподіване рішення проблеми

Так як старіти не хочеться нікому, і молодість є одним з найбільш затребуваних товарів сучасності, вчені та косметологи не полишали спроб розгадати секрет нев’янучої краси. І рішення до них прийшло несподівано.

У ході реабілітації людей, що перенесли щелепно-лицьові операції, з’ясувалося, що тканини цих пацієнтів загоюються в рази швидше і стають більш еластичними і підтягнутими після ін’єкції плазми, містить тромбоцити.

Причина цього полягала в тому, що виділена з крові пацієнта і пройшла спеціальну обробку тромбоцитарная плазма, потрапляючи в тіло, запускає природні механізми відновлення тканин.

Внутрішньошкірні ін’єкції тромбоцитарной плазми стимулюють фібробласти (клітини сполучної тканини), які виробляють колаген і еластін.В результаті цих процедур в шкірі помітно збільшується їх кількість, шкіра стає більш пружною, підтягнутою і щільною, а зморшки скорочуються.

Розробники процедури дали їй назву PlasmoliftingTM (Плазмоліфтінг), тобто омолодження плазмою, і сьогодні це один з найбільш затребуваних і ефективних способів омолодження обличчя і тіла.

Три кроки до досконалості

PlasmoliftingTMє безопераційним способом омолодження шкіри і відрізняється від інших косметичних процедур тим, що не має побічних ефектів і не викликає алергії. Секрет цього в тому, що тромбоцитарная плазма виділяється з власної крові пацієнта і не містить сторонніх компонентів. Всю процедуру можна розділити на 3 етапи:

1 етап

Лікар проводить забір невеликої кількості крові у пацієнта в спеціалізовану пробірку марки Plasmolifting ™. Будова і склад вакуумної пробірки марки Plasmolifting ™ відрізняється високою якістю, завдяки чому кров не контактує із зовнішнім середовищем.

2 етап

Пробірка Plasmolifting ™ поміщається в центрифугу, де під дією відцентрових сил кров розділяється на три складові: еритроцитарної-лейкоцитарний осад, тромбоцитарную плазму і гель, який не дає цим двом рідин змішуватися.

3 етап

Отриману тромбоцитарную плазму лікар набирає в шприц і за принципом мезотерапії вводить в шари шкіри.

Потрапляючи в шкіру, плазма запускає процес регенерації на клітинному рівні, ліквідує нестачу кисню і вологи, створюючи оптимальні умови для поділу здорових клітин.

Результат для душі і тіла

В результаті цієї процедури шкіра оновлюється, стає більш пружною і еластичною, мімічні зморшки і недосконалості пропадають. Більше того, активізується захисна система шкіри, завдяки чому вона ефективно протистоїть старінню і надалі.

Важливо відзначити, що безпека і ефективність процедури PlasmoliftingTM досягається лише за умови дотримання трьох чинників:

  1. Лікар, який проводить процедуру, має сертифікат підтверджує, що він пройшов відповідне навчання.
  2. Під час процедури використовується обладнання марки PlasmoliftingTM, відповідне міжнародним стандартам якості і має всі необхідні сертифікати.
  3. Строго дотримується протокол процедури.

Стаття надана компанією «Плазмоліфтінг» — розробником однойменного методу антивікової медициниPlasmoliftingTM.

Дозвіл на застосування нової медичної технології ФС №2010 / 380 від 26 жовтня 2010

На правах реклами

Похожие темы