Може бути Міс Pantene це ти?

Може бути Міс Pantene це ти?

14 Окт, 2014

Може бути Міс Pantene це ти?

  Pantene Pro-V і Pantene Beauty Academy оголошують про старт унікального інтерактивного конкурсу краси!

10 фіналісток конкурсу пройдуть 10-денне навчання в Pantene Beauty Academy в Марокко і стануть зірками реаліті-ТВ. Переможниця отримає титул «Міс Pantene» і річний контракт на співпрацю з маркою Pantene Pro-V.

Відчути себе зіркою, посміхнутися світу з телеекрану, подружитися зі знаменитостями — хто хоч раз у житті не мріяв про це? Пора здійснити свої мрії! Напередодні виходу в Росії нової революційної колекції Pantene Pro-V оголошує про старт безпрецедентної інтерактивного конкурсу краси, переможницю якого чекає річний рекламний контракт з маркою. Хочеш стати «Міс Pantene»? Тоді дій!

Конкурс стартує 1 серпня. Протягом місяця на сайті Pantene.ru буде проходити грандіозний реаліті-кастинг, в якому може взяти участь будь-яка росіянка старше 18 років та має діючий закордонний паспорт. Це ти? У такому випадку до 31 серпня зареєструйся на сайті, завантаж на особисту сторінку від 1 до 5 фотографій (а можна і відеоролик — це збільшить твої шанси на перемогу), напиши короткий розповідь про себе і відповідай на питання: «Чому саме я гідна бути« Міс Pantene »?

Аж до 10 вересня відвідувачі сайту зможуть віддати свій голос за вподобану їм учасницю — інтернет-голосування визначить трьох з десяти фіналісток конкурсу. Решту кандидаток на перемогу вибере зіркове журі, до складу якого увійдуть професіонали світу моди і краси.

Тих, хто потрапить в десятку лідерів, чекає найцікавіше! Кращі з кращих відправляться в Марокко: Саме там, в розкішному SPA-готелі у вересні-жовтні 2010 року буде проходити фінал конкурсу і визначиться та єдина, кого назвуть «Міс Pantene». Довести своє право на перемогу належить у складній і захоплюючій боротьбі: протягом десяти днів фіналістки навчатимуться в Pantene Beauty Academy, де їх чекає дивовижне перетворення. Кращі стилісти, візажисти і косметологи допоможуть їм розкрити і підкреслити свою привабливість, а тренінг від відомого fashion-гуру і ведучого модного фотографа допоможуть фіналісткам отримати необхідні навички як в модельному бізнесі, так і в плані особистісного зростання — рекомендації та поради професіоналів напевно стануть в нагоді дівчатам в майбутньому.

Три найдостойніших претендентки на титул Miss Pantene будуть обрані шляхом інтернет-голосування в перші 9 днів навчання в Pantene Beauty Academy. Після чого головне рішення ляже на плечі авторитетного журі, яке назве ім’я переможниці і відкриє нову зірку! Краща випускниця Pantene Beauty Academy отримає титул «Міс Pantene» і річний контракт на співпрацю з маркою.

Враженнями від навчання в Pantene Beauty Academy, мріями про перемогу і іншими думками дівчата будуть ділитися в щоденних відеоблозі. Крім того, на сайті конкурсу буде проходити відео-трансляція в режимі реального часу. А значить, всі бажаючі в режимі онлайн зможуть спостерігати за тим, яких успіхів домоглися учасниці, і співпереживати своєї фаворитки.

Може бути, саме ти станеш «Міс Pantene»? Використовуй свій шанс! Мрії збуваються — потрібно зробити лише крок їм назустріч!

Похожие темы