Найогидніші косметичні інгредієнти обережно противно!

Найогидніші косметичні інгредієнти обережно противно!

16 Июн, 2014

Найогидніші косметичні інгредієнти обережно противно!

Найчастіше жінки готові пожертвувати багатьом заради краси, проте далеко не всі знають, з чого насправді складається косметика, заради якої жінки готові відмовитися від інших, часом куди більш корисних покупок. Виробники косметики не афішують найогидніші косметичні інгредієнти, які, тим не менш, зустрічаються в складі косметичних формул дуже часто: це і зміїна отрута, і слиз равликів, і навіть овеча плацента.

Крайня плоть новонароджених

Для виробництва деяких косметичних наповнювачів, що використовуються для анти-вікових косметичних процедур, застосовується крайня плоть новонароджених, що володіє високими регенеруючі властивостями. У числі таких продуктів — Cosmoplast, Vavelta і Cosmoderm, виробники яких використовують крайню плоть як джерело людського колагену

Колаген: види та функції

і фибропластов (клітин сполучної тканини).

Ікра

Ікра вже давно стала популярним інгредієнтом різноманітних засобів по догляду за шкірою. Оскільки цей екзотичний продукт коштує досить дорого, косметика з ікрою не відрізняється низькою вартістю: так, наприклад, крем для шкіри обличчя з ікрою і морськими протеїнами

Протеїн

від знаменитого швейцарського косметичного бренду La Praire коштує близько 700 доларів.

Мускус африканської цівети

Ціветон — популярний інгредієнт багатьох духів. Незважаючи на появу синтетичного ціветона, багато парфумери досі воліють використовувати ціветон натурального походження, що добувається не надто приємним способом. «Джерелом» ціветона виступають тварини — африканські цівети, яких місцеві фермери тримають у клітках, збираючи виділення анальних залоз, що мають сильний мускусний запах.

Слиз равлики

Відносно недавно до числа найбільш незвичайних косметичних інгредієнтів додався ще один — слиз равлики. Дослідники чилійської компанії Arenscaracol стверджують, що використання слизу равлика в складі косметики по догляду за шкірою покращує еластичність останньої, регенерує ушкоджені тканини, робить шкіру більш гладкою.

Овеча плацента

Найогидніші косметичні інгредієнти обережно противно!

Багато виробників шампунів і кондиціонерів для волосся використовують для виробництва продуктів овечу плаценту — хоча і приховують факт використання цього, безумовно, не самого приємного інгредієнта. Втім, деякі компанії — наприклад, бренд Hask, що запустив особливу лінію по догляду за волоссям з овечої плацентою — гордо рекламують використання інгредієнта.

Ботулізм

Відомо, що ботулізм — збудник інфекції, однак контролюючи розмноження цих бактерій, багато брендів випускають анти-вікову косметику, ефективно розгладжує зморшки. Так, наприклад, токсини ботулінуса входять до складу ботокса

Ботокс: у пошуках вічної молодості

.

Зміїна отрута

Ще один спосіб «заморозити» зморшки, не використовуючи ботулізм — косметичний компонент Syn-ake, синтетична версія паралітичного зміїної отрути. Хоча лабораторні дослідження досі не підтвердили безпеку використання цього інгредієнта, багато брендів — в тому числі Sonya Dakar і Peter Thomas Roth — активно використовують зміїна отрута для виробництва анти-вікової косметики. Прихильницями такої косметики є багато голлівудських зірок — зокрема, актриса Гвінет Пелтроу.

Кармін / кошеніль

Інгредієнти, що додають улюбленої губній помаді або блиску інтенсивно-червоний колір, насправді виробляються з комах. Барвник кошеніль — червона фарба з висушених щиткових попелиць, що використовується при виробництві косметики досить давно. До недавнього часу, втім, виробники косметики приховували інформацію про походження окрашивающих інгредієнтів, проте минулого року Управління США з нагляду за якістю харчових продуктів і лікарських засобів зобов’язало косметичні компанії вказувати на упаковці косметики інформацію про те, що до її складу входять кармін або кошеніль.

Бичача сперма

У спермі міститься багато протеїну, за рахунок чого вона стала екзотичним, але цілком вживаним інгредієнтом для виробництва продуктів по догляду за волоссям. Так, наприклад, в лондонському салоні краси Hari’s Salon клієнткам пропонується цілий ряд процедур по догляду за волоссям з використанням продуктів на основі бичачої сперми. Враховуючи, що протеїн, що міститься в злаках, нітрохи не менш корисний, використання цього інгредієнта навряд чи виправдано.

Блювотні маси кита

З незапам’ятних часів амбра використовується для виробництва різноманітних парфумерних продуктів, однак мало хто знає, що насправді амбра являє собою блювотні маси кита. Цей косметичний інгредієнт утворюється в шлунках кутових, і один із способів видобутку амбри — вбивство китів, ось чому впродовж десятиліть за цими морськими тваринами полювали любителі швидкої наживи. Втім, сьогодні натуральну амбру замінила амбра синтетична — так званий амброксид, хоча деякі парфумерні бренди — наприклад, Creed і Serge Lutens — досі, за чутками, використовують при створенні нових ароматів натуральну амбру.

Похожие темы