Намисто від Юдашкіна тільки в каталозі Оріфлейм

Намисто від Юдашкіна тільки в каталозі Оріфлейм

20 Окт, 2014

Намисто від Юдашкіна тільки в каталозі Оріфлейм

  Маестро високої моди Валентин Юдашкін продовжує співпрацю з Оріфлейм! Вперше, спеціально для Оріфлейм, знаменитий дизайнер розробив прикраса — ексклюзивне намисто з логотипом модного будинку Valentin Yudashkin. Унікальний аксесуар, який відображає актуальні тенденції моди, дозволить зануритися в світ краси і розкоші haute couture.

Valentin Yudashkin — це бездоганний дизайн і висока якість. Авторські колекції одягу та аксесуарів від Юдашкіна демонструються на найпрестижніших світових подіумах. Ексклюзивно для Оріфлейм маестро створив унікальний аксесуар наступаючого сезону — намисто Valentin Yudashkin. Це четвертий спільний проект знаменитого дизайнера і Оріфлейм слідом за розкішною вечірньої сумочкою в 2007 році, стильним гаманцем-клатчем в 2008 і елегантною річної сумкою в 2009.

Тенденції сезону весна-літо 2010 акцентують увагу на яскравих і витончених аксесуарах. Фантазійні переплетення, блиск і сяйво, великі яскраві елементи підкреслять тонкий смак і елегантність власниці. Оріфлейм, будучи на піку модних тенденцій, дарує кожній жінці можливість долучитися до світу високої моди і відчути себе справжньою леді!

Намисто Valentin Yudashkin

Знову на піку моди! Оригінальний аксесуар від знаменитого модельєра. Вишукане переплетення овальних кілець, прикрашених мерехтливими стразами, підвіски з сяючими рожевими намистинами і логотипами Оріфлейм і Valentin Yudashkin підкреслять унікальність і відчуття стилю.

Довжина: 44 + 5,5 см додатково.

Намисто можна придбати всього за 99 руб., взявши участь в акції в п’ятому та шостому каталогах Оріфлейм.

Умови акції

Крок 1. Зробіть одноразове замовлення на 1600 рублів з каталогу №5, включаючи губні помади «Енергоблеск».

Крок 2. Зробіть одноразове замовлення на 1600 рублів з каталогу №6, включаючи Супертушь 5-в-1 «Очевидний ефект»

Або зробіть одноразове замовлення на 3500 рублів з каталогу №6

Крок 3. Замовте ексклюзивне намисто від Валентина Юдашкіна всього за 99 рублів.

Намисто Valentin Yudashkin у продажу з 26 квітня по 15 травня 2010 року.

Похожие темы