Небезпеки ліпосакції — все може повернутися

12 Ноя, 2014

Небезпеки ліпосакції - все може повернутися

Мрія будь повної жінки — заснути і прокинутися стрункою і підтягнутою. Багато хто саме так уявляють собі ліпосакцію — операцію з видалення зайвого жиру. Особливо підігріває інтерес до ліпосакції досвід зірок, що з’являються на людях стрункими і підтягнутими буквально через кілька тижнів після цієї процедури.

Доктора, що займаються липосакцией, обіцяють відкачати жир з будь-якої частини тіла. Тільки чи все так добре, як обіцяє реклама?

Що таке ліпосакція?

Це проведення повноцінної операції під наркозом, суть якої в розщепленні і видаленні надлишкового відкладення жиру, особливо з проблемних зон: живота, стегон, рук або сідниць. Методів проведення процедури багато, але всі вони операційні — проведення безопераційної ліпосакції неможливо за визначенням, це рекламний трюк, і не більше того.

Ліпосакція за класичною схемою увазі введення під шкіру в області проблемних жирів розчинів адреналіну і фізіологічного розчину. Вони проводять розщеплення жирових відкладень, потім через мікророзріз отримане вміст видаляється, а розрізи косметично вшиваються.

Методи ліпосакції

Сьогодні існує кілька видів ліпосакції:

  • вакуумний метод, при якому жирові відкладення руйнуються фрагментарно і відсмоктуються тонкими трубочками за рахунок різниці тиску.
  • при ультразвуковому методі жир попередньо розщеплюється під впливом ультразвуку особливої ​​частоти і потім виводиться по трубках.
  • лазерна ліпосакція передбачає руйнація жиру лазерними променями, але суть залишається незмінною — це робиться під загальним наркозом на столі хірурга.

Вибір клініки і хірурга

Все б добре було в ліпосакції, але небезпек в такій операції досить багато. Не всі хірурги повноцінно обстежують своїх пацієнтів перед операцією. А про пробі на переносимість наркозу можуть зовсім забути.

Крім того, як би вам не хотілося більшого, ліпосакція — це всього лише спосіб прибрати наявний зайвий жир, ожиріння і його причин ліпосакція не лікує. Якщо ваш стиль харчування і спосіб життя після операції не зміняться, ненависні зайві кілограми повернуться через півроку, і вага може стати ще більше — природа не терпить порожнечі.

Тривалих ефектів можна очікувати тільки при дотриманні дієти, активного способу життя та систематичних тренувань. Якщо ж ви все залишите, як і було, доведеться вдаватися до допомоги хірургів один-два рази на рік — а це дорого і небезпечно для здоров’я.

Результат операції багато в чому залежить від кваліфікації хірурга і ступеня сучасності устаткування, жодна клініка не скаже, що її хірурги погані і досвіду у них мало, навіть якщо вони зробили всього дві операції за весь час їх існування. Тому правду доведеться дізнаватися самостійно, за відгуками і особистого досвіду, або довіритися лікарям і сподіватися на краще. Від правильності виконання операції залежить кількість рубців, наявність ускладнень і швидкість відновлення в період реабілітації.

Важливим є і правильний підбір для пацієнта техніки пластичної хірургії — на жаль, ліпосакція показана не всім. Поважаючий себе лікар оцінить, насамперед, вага пацієнта і ступінь розтягування шкіри, її можливість до відновлення, адже прибрати жир і залишити висіти шкіру мішком — це не позитивний ефект від операції.

Якщо жиру багато, швидше за все, лікар відмовить у ліпосакції, запропонувавши вам пластику живота з видаленням надлишків тканин. А це більш травматично і істотно дорожче.

Не вірте в обіцянку простоти операції! Ліпосакція — це серйозне втручання в організм, і воно не проходить безслідно. Це завжди стаціонарна процедура і часом багатоетапна. Не можна одночасно видаляти більше 4-5 літрів жиру — це веде до великої крововтрати (до 30% від обсягу видалених тканин), так як капіляри густо обплітають жирову тканину. При великих обсягах жиру операцію будуть робити в кілька етапів з проміжком в кілька тижнів або навіть місяців.

Похожие темы