Нескінченна юність молекула молодості від Estee Lauder

05 Авг, 2014

   Фахівці лабораторії Estee Lauder представили новітній винахід — крем «Re-Nutriv Ultimate Youth». Це абсолютно новий рівень продовження молодості шкіри. Революційний складу крему надовго зберігає гладкість шкіри і забезпечує їй енергію молодості.

За допомогою самих передових технологій вченим лабораторії відомого бренду вдалося дослідити наші гени на клітинному рівні і зрозуміти, яким чином вони можуть «включатися» і «вимикатися», а також вивчити наслідки цих дій. Особлива група генів, що надає безпосередній вплив на тривалість життя клітин, отримала назву «генів довголіття».

«Re-Nutriv Ultimate Youth» — перший засіб, до складу якого входить унікальна «Молекула юності». Вона надійно захищає від шкідливих впливів навколишнього середовища і вдвічі подовжує життя клітин шкіри. Це наукове відкриття, відоме також під назвою Resveratrate ™ (ресвератрат), має властивості ресверетрола — потужного антиоксиданту з протизапальною дією.

Відразу після першого нанесення крему шкіра виглядає свіжою і молодий завдяки перлині південних морів з всесвітньо відомою устричної плантації разом зі слюдою, кварцом і високотехнологічними оптичними частками. Екзотичне масло насіння рижію посівного холодного віджиму підтримує і максимально підвищує рівень пружності та еластичності шкіри. Морський фермент «Re-Nutriv Protective Ferment» запускає унікальний захисний механізм власних детоксицирующих ензимів шкіри, що забезпечують оптимальний цикл життєдіяльності клітин.

Колоїдне золото, а також кофеїн та інші високоефективні заспокійливі інгредієнти знімають подразнення і скорочують пошкодження, а «Мегагенератор енергії»

на основі креатину дозволяє значно підвищувати рівень енергії в клітинах шкіри.

Новий крем від Estee Lauder заявлений на 23 американських і міжнародних патенту.

Читайте також:

Елізабет Херлі і Estee Lauder поставили рекорд!

Весняна свіжість: новий аромат від Estee Lauder

Модна розкіш на Новий рік: Estee Lauder в чайниках

Похожие темы