Нескінченна юність шкіри навколо очей

05 Авг, 2014

Нескінченна юність шкіри навколо очей

  Починаючи з 1958 року, коли геніальна Есте Лаудер представила світу свій перший крем Re-Nutriv, склади коштів однойменної лінії розробляються виключно на основі самих передових наукових досліджень. Продовжуючи традицію, представляємо новий крем для області очей Re-Nutriv Ultimate Youth — унікальну комбінацію рідкісних розкішних інгредієнтів і революційної «молекули юності» (Resveretrate ™) від Este Lauder, значно подовжує молодість шкіри навколо очей.

Ознаки старіння з’являються в першу чергу саме на шкірі навколо очей через її надзвичайну чутливість і вразливість. Вона найбільш схильна до негативного впливу навколишнього середовища і потребує додаткового захисту і спеціального догляду. Такі неприємності, як набряки і припухлості, надають зовнішньому вигляду втома, а «гусячі лапки» миттєво видають вік. До складу революційної «молекули юності» від Estée Lauder входить суперпотужний білок сиртуїн, зберігає молодість і здоровий вигляд шкіри.

Глобальні наукові дослідження довели, що сиртуїн (Білки, що активізують ген довголіття) здатні регулювати процес життєдіяльності клітин. Натхненні цим науковим відкриттям, вчені лабораторії Estée Lauder першими у світі створили революційну «молекулу юності» (Resveratrate ™) продовжують життя клітин в два рази. Вперше з’явилася в складі крему для обличчя Re-Nutriv Ultimate Youth, молекула ResveratrateTM — стабільна форма супервідомої протизапального антиоксиданту ресверетрола, яка зберігає і подовжує молодість шкіри. Це справжній революційний науковий прорив! Дорогоцінна, потужна, концентрована молекула, що володіє біоміметичні властивостями (шкіра сприймає її як свою природну складову), вмить вбирається і проникає в глибокі шари шкіри. Поєднуючись з чудовими інгредієнтами в складі нового крему для області очей Re-Nutriv Ultimate Youth — розкішного, з «вологою» текстурою, — «молекула юності» діє в трьох напрямках:

Підвищує життєвий тонус шкіри. Завдяки дорогоцінним часткам перлів південних морів, слюди і кварцу шкіра навколо очей миттєво стає сяючою і виглядає значно молодшою. З часом креатин поповнює внутрішній енергетичний ресурс — вона немов світиться зсередини і виглядає сліпуче!

Зберігає гладкість шкіри і виравнівет її поверхню. Гіалуронат соди, трехалоза і екзотичне масло насіння рижію посівного миттєво розгладжують сіточку дрібних зморшок за рахунок глибокого насичення шкіри вологою, а екстракт оливи зміцнює природний захисний бар’єр шкіри і надовго зберігає почуття зволоженості.

Забезпечує рівний тон і сяючу чистоту шкіри. З часом темні кола зникають завдяки що входять до складу бурим і червоним водоростям, а кераміди і ліпіди (холостерол) зміцнюють шкіру, ослабіла з плином часу.Кофеїн і колоїдне золото успішно борються з набряками, знімаючи роздратування, а потужна антиокислительная мікропітательная суміш ягідних екстрактів чудово заспокоює шкіру.

Застосування:

Наноситься ранком і ввечері на очищену шкіру навколо очей. У поєднанні з кремом для обличчя Re-Nutriv Ultimate Youth результат перевершить ваші очікування — шкіра сяє здоров’ям і красою.

Не містить віддушки. Перевірений офтальмологом і дерматологом, не викликає появи прищів.

Рекомендована роздрібна ціна — 4000 рублів (15 мл).

Похожие темы