Незрівнянна Jan Nordstrom Arnold відвідала Москву

30 Окт, 2014

  23 серпня спеціально для представників ЗМІ та директорів салонів краси, які працюють на продукції CND, була організована прес-конференція незрівнянної Jan Nordstrom Arnold.

Королева нігтьової індустрії представила увазі присутніх гостей принципово новий погляд на догляд за руками і нігтями під назвою Хто Ви.

Підхід, розроблений корпорацією CND, обіцяє стати справжньою сенсацією у світі nail-індустрії і незамінним помічником для майстрів манікюру! Суть концепції така, що всіх жінок можна умовно поділити на чотири типи, кожному з яких буде ідеально підходити своє певне покриття для нігтів.

Дівчина, відкрита до експериментів з різними образами, що має відмінні натуральні нігті, відповідає першому типу — її ідеальне покриття для нігтів це лаки і ефекти Colour & amp; Effects. Саме з ними вона підкреслить красу своїх натуральних нігтів і змусить захоплюватися ними оточуючих.

Якщо ж жінка віддає перевагу класичному стилю, має практичний склад розуму і володіє хорошими натуральними нігтями, то вона належить другого типу. А значить, така особа буде в захваті від покриття Shellac, яке буде виглядати на нігтях бездоганно протягом двох тижнів.

Незрівнянна Jan Nordstrom Arnold відвідала Москву

Жінка, відповідна третього типу, веде активний спосіб життя: вдень вона працює, займається спортом, а ввечері одягається в шикарні вбрання і йде на вечірку. Її натуральні нігті далекі від ідеалу, слабкі і ламаються. Гель Brisa — Покриття, яке просто ідеально підходить для третього типу жінок. З його допомогою можна з легкістю надати нігтям форму і довжину, а також виправити дрібні недоліки. Разом з тим, нігті з Brisa достатньо гнучкі для того, щоб робити з ними те, що хочеш.

І, нарешті, заключний тип жінок — це екстравагантні, стильні, неповторні, що балансують на межі особи, для яких нігті є головним модним аксесуаром! Для таких дівчат підходить акрилове покриття Retenton +. Адже з його допомогою не складе труднощів надати будь-яким нігтям, навіть найбільш проблемним, різну форму і довжину. А також завдяки акрилу можна втілити незвичайні дизайнерські можливості побудови нігтів.

Захоплені погляди і бурхливі оплески викликала поява моделей! Лаки і ефекти Colour & amp; Effects, гібрид лаку і гелю Shellac, гель Brisa, акрил Retention + — кожному з варіантів покриттів відповідав ідеально створений жіночий образ.

Похожие темы