Незрівнянна Jan Nordstrom Arnold відвідала Москву

Незрівнянна Jan Nordstrom Arnold відвідала Москву

30 Окт, 2014

  23 серпня спеціально для представників ЗМІ та директорів салонів краси, які працюють на продукції CND, була організована прес-конференція незрівнянної Jan Nordstrom Arnold.

Королева нігтьової індустрії представила увазі присутніх гостей принципово новий погляд на догляд за руками і нігтями під назвою Хто Ви.

Підхід, розроблений корпорацією CND, обіцяє стати справжньою сенсацією у світі nail-індустрії і незамінним помічником для майстрів манікюру! Суть концепції така, що всіх жінок можна умовно поділити на чотири типи, кожному з яких буде ідеально підходити своє певне покриття для нігтів.

Дівчина, відкрита до експериментів з різними образами, що має відмінні натуральні нігті, відповідає першому типу — її ідеальне покриття для нігтів це лаки і ефекти Colour & amp; Effects. Саме з ними вона підкреслить красу своїх натуральних нігтів і змусить захоплюватися ними оточуючих.

Якщо ж жінка віддає перевагу класичному стилю, має практичний склад розуму і володіє хорошими натуральними нігтями, то вона належить другого типу. А значить, така особа буде в захваті від покриття Shellac, яке буде виглядати на нігтях бездоганно протягом двох тижнів.

Незрівнянна Jan Nordstrom Arnold відвідала Москву

Жінка, відповідна третього типу, веде активний спосіб життя: вдень вона працює, займається спортом, а ввечері одягається в шикарні вбрання і йде на вечірку. Її натуральні нігті далекі від ідеалу, слабкі і ламаються. Гель Brisa — Покриття, яке просто ідеально підходить для третього типу жінок. З його допомогою можна з легкістю надати нігтям форму і довжину, а також виправити дрібні недоліки. Разом з тим, нігті з Brisa достатньо гнучкі для того, щоб робити з ними те, що хочеш.

І, нарешті, заключний тип жінок — це екстравагантні, стильні, неповторні, що балансують на межі особи, для яких нігті є головним модним аксесуаром! Для таких дівчат підходить акрилове покриття Retenton +. Адже з його допомогою не складе труднощів надати будь-яким нігтям, навіть найбільш проблемним, різну форму і довжину. А також завдяки акрилу можна втілити незвичайні дизайнерські можливості побудови нігтів.

Захоплені погляди і бурхливі оплески викликала поява моделей! Лаки і ефекти Colour & amp; Effects, гібрид лаку і гелю Shellac, гель Brisa, акрил Retention + — кожному з варіантів покриттів відповідав ідеально створений жіночий образ.

Похожие темы