Нікому не кажи скільки мені років …

09 Мар, 2015

Ви повернулися з відпустки, обласкані сонцем і морем? Все б добре, от тільки зморшок під очима стало більше. Від довгого перебування на сонці з’явилися і пігментні плями. А шкіра після вітру і солоної води втратила еластичність і пружність. Осінь — саме час подумати про відновлення шкіри після річної сонячної атаки. Сучасна естетична медицина пропонує найрізноманітніші способи омолодження — це і хімічний пілінг, і мікрокристалічна дермабразія, і лазерний пілінг. Всі ці методи засновані на здатності шкіри до саморегенерації після видалення старих, ороговілих клітин. Питання в тому, як видаляти …

Хімічний пілінг: застосовувати обережно.

Методика заснована на впливі на шкіру різних хімічних речовин.

Хімічні пілінги можуть бути поверхневими і серединними. Перші застосовуються для профілактики старіння, усунення наслідків вугрової хвороби. Другі показані при серйозних вікових змінах.

Плюси:

Хімічні пілінги широко представлені практично в будь-якому салоні краси. Курс пілінгів допоможе Вам впоратися з неяскраво вираженою пігментацією, дрібними зморшками, поліпшити колір обличчя.

Мінуси:

Результат не можна заздалегідь спрогнозувати, оскільки глибина проникнення хімічної речовини в шкіру залежить цілком від досвіду майстра, який робить пілінг. А людський фактор ще ніхто не відміняв. Всі хімічні пілінги викликають порушення цілісності шкірного покриву, запалення, опік і, часто як наслідок — поява пігментних плям, рубців і стійкої еритеми шкіри.

Дермабразія: стерти в порошок!

Дермабразію ще називають механічним пілінгом. На шкіру під тиском наноситься порошок з дрібних абразивних частинок, які видаляють поверхневий шар дерми. Дермабразія дозволяє усунути тонкі рубчики на шкірі, зморшки, невеликі втягнуті рубці і & quot; старечі плями & quot ;.

Плюси:

Крім прямого впливу на епідерміс микродермабразия впливає на підшкірні тканини, стимулює вироблення колагенових волокон, що відповідають за пружність і молодість шкіри. Лікарі-дерматокосметологи визнають, що микродермабразия — сучасний додатковий пілінг шкіри обличчя, спрямований на усунення поверхневих дефектів.

Мінуси:

В результаті прямого контакту зі шкірою може розвинутися запалення. На місці стертою шкіри утворюється кірка, яка відпадає через тиждень. Почервоніння і роздратування шкіри зберігаються протягом декількох тижнів.

Лазерний пілінг: технології на службі у краси.

Лазерний пілінг — це оновлення шкіри за допомогою лазерного променя. В основі методики лежить феномен фотоабляція — майже миттєвого випаровування тканини під дією високих температур. Метод безпечний для пацієнта, оскільки сучасне лазерне обладнання дозволяє повністю контролювати глибину проникнення в тканини.

Плюси:

Видалення епідермісу проводиться безконтактно, тому немає ризику виникнення запалення. Більше того, тепловий вплив під час процедури додатково дезінфікує шкіру.

Процедура не вимагає госпіталізації, проводиться під місцевою анестезією.

Лазерний апарат забезпечують суворий контроль глибини проникнення випромінювання. А це повністю виключає ризик виникнення рубців та інших ускладнень.

Лазер не тільки стимулює повне оновлення шкіри, а й спонукає її до посиленого вироблення колагенових волокон. Тому після лазерного пілінгу не тільки розгладжуються зморшки, поліпшується колір обличчя. Відбувається значна підтяжка, підвищення пружності шкіри. Ви виглядаєте молодше років на п’ять! І ще стільки ж часу може зберігатися ефект від процедури.

Мінуси:

Протипоказаннями до процедури лазерного пілінгу є вагітність, лактація, шкірні захворювання в стадії загострення.

Записатися на консультацію по лазерному пілінгу Ви зможете за телефоном гарячої лінії мережі клінік ЛІНЛАЙН (499) 999 02 74.

Дізнатися більше про лазерному пилинге Ви зможете на http://www.linline-clinic.ru/

До речі, омолодити свою шкіру цієї осені можна з істотною економією. При передоплаті однієї процедури за місяць Ви отримуєте знижку 20%!

на правах реклами

Похожие темы