Нове народження Sebastian Cult Couture for Hair!

02 Фев, 2015

Нове народження Sebastian Cult Couture for Hair!

  У самий розпал літа, на початку липня, в столиці відбулося унікальне «гаряче» fashion-захід, присвячений другому народженню культового бренду SEBASTIAN Professional.

Визнаний експерт в області Cult Couture for Hair представив абсолютно нові продукти для волосся: вони відрізняються вдосконаленою формулою і випускаються в стильній упаковці з мінімалістичним дизайном.

Основною інтригою вечора стало захоплююче дефіле від зоряного стиліста бренду Кшелля Нордстрема (Kjell Nordström). Воно відображало суть кожної з 4-х ліній інноваційної колекції SEBASTIAN Cult Couture.

Серія FLOW, об’єднала невагомі стайлінгові продукти, допомогла стиліста створити вишукано-недбалі зачіски, виткані з легких локонів. Лінія FLAUNT, надає волоссю мерехтливе сяйво, з блиском проявила себе в гладких класичних і графічних модернових зачісках. Серія FORM була представлена ​​в зухвалих текстурних образах з видимою фіксацією. А продукти FOUNDATION, призначені для підготовки волосу до стайлінгу, послужили основою для створення стриманих елегантних образів.

Приємним сюрпризом для богемної публіки стала участь у показі visionaries — vip-персон, близьких SEBASTIAN по духу та ідеології. Філософія бренду орієнтована на те, щоб підкреслити яскраву індивідуальність незалежної особистості, яка цінує креативність, оригінальність і свободу самовираження. Саме тому учасниками дефіле стали дизайнер концептуального бренду модного одягу «Aloe» Галя Солодовникова, відомий арт-художник Арсеній Власов, непередбачуваний VJ Арчі і іскрометна DJ She — Люди, повні зухвалих ідей і життєвої енергії, що розділяють погляди SEBASTIAN.

До помахом чарівної палички перевтілення, яке пропонує бренд SEBASTIAN, із задоволенням доторкнулися всі присутні. Вони відважно приміряли на себе нові образи і отримали індивідуальну консультацію російської креативної команди SEBASTIAN Design Team.

Присутність такої кількості творчих людей — Кшелля Нордстрема, visionaries, стилістів російської креативної команди SEBASTIAN Design Team, професійних моделей і, звичайно, гостей заходу — створило неповторну атмосферу. Вечір вийшов динамічним і запальним. Цьому сприяло і саме місце проведення свята. Клуб KITCH KOCK, вміє поєднувати непоєднуване, подарував присутнім унікальну можливість поринути в провокаційну естетику SEBASTIAN.

Мода, як і саме життя, не стоїть на місці. І команда SEBASTIAN Professional прекрасно розуміє це. Тому вона і прагне бути на крок попереду часу. Друге народження всесвітньо відомого бренду піднімає Cult Couture for Hair на якісно інший рівень, пропонуючи по-новому поглянути на світ моди, стилю і дизайну волосся.

Похожие темы