Нові аромати від Puredistance

Нові аромати від Puredistance

30 Окт, 2014

Нові аромати від Puredistance

   Ідейний натхненник і засновник марки Puredistance, Ян Едвуд Вос, особистість у всіх сенсах багатогранна і неоднозначна. У нього офіс у старій церкві в Голландії, але за власним визнанням, він не вірить в Бога, не любить підкорятися правилам, і живе по-своїм. Самий неоднозначний вчинок у своєму житті Ян Едвуд, здійснив у 2000 році, коли він, будучи фотографом зі світовим ім’ям, раптом відразу продав своє агентство і вирішив зайнятися парфумерією, не маючи за плечима ні досвіду, ні підтримки, ні команди.

«Я прихиляється перед красою, саме тому багато років віддав світу фотографії. Але мені захотілося відобразити красу в іншій формі, а саме в ароматі, і подарувати радість великій кількості людей. Хороші духи, як твори мистецтва, щось позачасове, вони як реліквія повинні передаватися з покоління в покоління. Оскільки я не парфумер, моя задача була залучити професіоналів і зібрати грамотно команду, яка б могла втілити всі мої ідеї, і створити якісні, ексклюзивні аромати. Та в мене не було досвіду за плечима, але було величезне бажання, і доля сама послала мені в руки правильних людей, які допомогли у здійсненні моєї мрії », — розповів Ян.

У 2009 році Вос вперше приїхав до Москви, щоб представити фруктово-квіткові духи Puredistance I. Нещодавно у столиці дебютували ще два нових аромати з лінії Puredistance: M і Antonia. «Вони всі члени однієї сім’ї, зовні схожі, але відрізняються характерами, уподобаннями, стилем», — відзначить Ян Вос.

Purdistance M — «Я дуже люблю фільми про Джеймса Бонда, і мені захотілося зробити парфум, який би відображав характер суперагента. Запах шкіряних сидінь Aston Martin, дорогий костюм і трохи адреналіну, головні атрибути цього героя », — зазначає Ян Вос. Завдяки композиції з ноток бергамота, лимона, троянди, жасмину, кориці, пачулі, моху, ветівера, ванілі, шкіри і мускусу, перед нами постає, як шляхетний лицар, так і небезпечний гравець в одній особі. Аромат, створений в Лондоні, єдиним у світі Професором парфумерії та найбільшим експертом ароматів Роже Давши (Roja Dove), розрахований, як на чоловіків, так і на жінок. «Якщо ви переверне флакон, то буква M перетворитися на W (анг. Woman)», — зазначає Вос. А хіба жінці не притаманні якості суперагента?

Puredistance Antonia — це поєднання крихкості, невинності і неймовірною жіночності. Ноти жасмину, троянди абсолю, іланг-іланг, ірису, плюща зеленого, гальбанума, ванілі і ветівера відображають ніжне стан меланхолії, і в той же час додають неймовірну впевненість у собі. Творець цього аромату майстер-парфюмер Анни Бузантьян (Giorgio Armani, Marc Jacobs, Victoria’s Secret, Vera Wang) надихнулася образом слабкою, чуйною, але, в той же час, дуже сильної жінки. Ян Вос вирішив присвятити цей аромат своєї матері, яку так і звали Antonia.

Аромати Puredistance дуже стійкі, так як в них входить 25% парфумерних олій. Ці духи можуть стати чудовим подарунком до свята. Вони упаковані в кришталеві флакони з білого (прозорого) і чорного кришталю Swarovski, кожен кристал має обробку з висококласної полірованої сталі або 24-каратного золота і гравіювання з номером.

Похожие темы