Нові способи стати красивою!

Нові способи стати красивою!

24 Июл, 2014

   Бути красивою — мрія кожної жінки, і в наш час багато жінок звертаються до пластичної хірургії як до способу знайти бажані форми. Що потрібно знати, якщо ви зважилися зробити підтяжку або збільшити груди? Про це ми вирішили розпитати професіонала.

На наші запитання відповідає пластичний хірург «Естет Клінік», кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Якимець Валерій Григорович.

— Шановний Валерій Григорович, розкажіть, будь ласка, про сучасні підходи в пластичної хірургії обличчя із застосуванням ендоскопічних технологій.

— В даний час існує безліч методик пластичних операцій в області обличчя і шиї. Але немає жодної універсальної операції на обличчі, яка омолодила б усі відділи особи.

Кожна окремо взята операція відповідає за ту чи іншу зону. Коли ми бачимо часом надлишки шкіри в області верхніх повік, це не означає, що відразу треба робити верхню блефаропластику.

Справа в тому, що багато наших пацієнтки, у яких раніше виконувалася верхня блефаропластика, відзначили, що зовнішня частина брови через 3-4 місяці після операції опустилася нижче, і відчуття надлишків шкіри верхніх повік залишилося.

Так як процес старіння тканин обличчя йде на всіх зонах, то і провисання тканин йде і в області чола, середньої зони обличчя і шиї.

— Невже це означає, що надлишки шкіри в області верхніх повік ведуть і до опущення тканин лоба?

— Практично у всіх звернулися до нас пацієнтів є показання для виконання ендоскопічного ліфтингу чола.

Операція проводиться через кілька невеликі проколи довжиною 0,6-0,8 см в волосистої частини голови. Їх в подальшому і перукар не побачить.

Виробляється глибока відшарування тканин з подальшою фіксацією їх у новому місці. При цьому всі м’які тканини, судини і нерви не зачіпаються, вони залишаються набагато вище.

В області середньої зони обличчя і шиї поєднання ендоскопічного ліфтингу обличчя і класичної «підтяжки» дає приголомшливий позитивний косметичний ефект.

Адже багато хто помічав, що після класичного ліфтингу обличчя глибокі носогубні складки і виличні мішки («набряки» в області вилиць) зменшуються незначно, і що центральна частина обличчя омолоджується не в повному обсязі.

Саме в даному випадку необхідна внутрішньоротова ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя, яка давно і успішно застосовується у нас в клініці.

При цьому методі можливе через незначний розріз з боку слизової рота виконати відшарування м’яких тканин середньої зони і зафіксувати їх в більш високому положенні, що дає нам приголомшливий омолоджуючий ефект центральної частини обличчя. При цьому на обличчі немає ніяких розрізів.

Як уже згадувалося раніше про ендоскопії лоба, все судини, нерви при відшаруванні тканин знаходяться вище.

Ізольовано ендоскопічний ліфтинг середньої зони обличчя ідеально підходить молодим жінкам, у яких «попливла» центральна частина обличчя.

Я широко використовую поєднання ендоскопічних методик на обличчі і класичних в залежності від надлишків тканин на обличчі у тій чи іншій пацієнтки.

Тільки таке поєднання дає мені можливість бачити моїх пацієнток молодими і щасливими після проведених мною операцій.

— Скажіть, будь ласка, ми знаємо Вас як фахівця, який широко застосовує ендоскопічні методики для омолодження обличчя, а де Ви ще використовуєте ендоскопію?

— Інший розділ пластичної хірургії, де я широко застосовую ендоскопічну техніку — це збільшення грудей.

Існує три операційних доступу для збільшення грудей за допомогою імплантатів. Поджелезістий, періареолярний і пахвовий.

Як не дивно буде звучати моє твердження, ідеального методу немає. Кожен метод має свої плюси і мінуси. Коротко про кожного з них.

Поджелезістий метод мені не дуже подобається, тому що в подальшому видно післяопераційний рубець. А молодим дівчатам, які ще не вийшли заміж, даний рубець не дуже потрібен.

Хоча при цій методиці не травмується молочна залоза.

При поджелезістом доступі при розташуванні імплантата під залозою (ретромаммарной) велика ймовірність в подальшому його контурирования (промацування).

При розташуванні імплантата під великим грудним м’язом (субмускулярно) нижній полюс імплантату всерівно може промацуватися, хоча верхня частина його буде розташовуватися під м’язом.

При такому методі часто пацієнтки відзначають, що при заняттях спортом форма грудей змінюється.

Періареолярний доступ хороший тим, що післяопераційний рубець непомітний, можна встановлювати імплантати великих розмірів (при наявності великий ареоли) як круглої, так і анатомічної форми.

Але думка про те, що доводиться розсікати тканину залози, зупиняє від проведення даної операції родили дівчатам.

Наступний метод — ендоскопічне збільшення грудей з пахвовій доступу. Вважаю його найбільш передовим і кращим способом.

Розріз проводиться в пахвовій області довжиною 3,0-3,5 см, непомітний в подальшому.

Імплантат встановлюється під великим грудним м’язом, що не дає його промацування через кілька років.

Груди через 4-6 місяців стає природно м’якою на дотик. Сама залоза не травмується.

Зазвичай з пахвовій доступу встановлюють тільки круглі імплантати, тому ми довго працювали над тим, щоб почати встановлювати анатомічні імплантати. Наші праці увінчалися успіхом.

Тепер практично всім пацієнткам ми встановлюємо анатомічні імплантати з пахвовій доступу.

При 0 розмірі, коли немає практично залозистої тканини, установка круглих імплантатів дає збільшення повноти верхнього полюса грудей.

Немає природного верхнього контуру грудей. Тому використання анатомічних імплантатів дає позитивний естетичний результат, верхній полюс більш згладжений.

— Але ж при використанні анатомічних імплантатів можливо їх зміщення? Ви цього не боїтеся?

— Так, часто пацієнтки на консультації ставлять мені запитання, а не зміститься чи верхній полюс «протеза» при установці з пахвовій доступу, і як ми його маємо так, що верхній полюс знаходиться строго вгорі. Поки не було жодного випадку зміщення імплантату.

Я дуже детально розповідаю своїм пацієнткам про важливість післяопераційного періоду.

У підсумку, коли період реабілітації закінчується, ми досягаємо прекрасних результатів і наші пацієнтки щасливі, а найголовніше, вони можуть безбоязно в подальшому годувати своїх дітей грудьми.

На правах реклами

Похожие темы