Новорічний манікюр 3 мастеркласу

20 Янв, 2015

Новорічний манікюр 3 мастеркласу

З чим у вас асоціюється Новий рік? З запахом мандаринів, ялинки, а може, з нічним зоряним небом, яке висвітлює сніжні рівнини, перетворюючи їх на розсипи діамантів?

У кожного свої уявлення про це свято, і всі ми будемо готуватися до зустрічі Нового року з великою відповідальністю: підбирати вбрання, зачіску, макіяж і, звичайно, манікюр. Щоб надихнути вас на експерименти, запрошуємо до нашого новорічного нейл-столу.

Новорічними рецептами з Passion.ru поділилася наш шеф-кухар — майстер з нейл-дизайну Наташа Беленова.

Карамельний манікюр

Солодощі у більшості людей, як правило, асоціюються з дитинством — золотою порою, коли Новий рік здавався чарівним святом, казкою, яка повинна збутися наяву. Карамельки, льодяники, чупа-чупси йшли в хід для прикраси ялинки, з наміткою на подальше поїдання цього реквізиту.

Ми пропонуємо вам зобразити на нігтях подарункові коробки цукерок, перев’язані бантиком. Яскраві кольори в стилі ляльки Барбі додадуть образу пустощів і зроблять свято казковим.

Техніка виконання манікюру:

Нанесіть на нігті безбарвну базу, почекайте, поки вона висохне. Потім рожевим лаком виділіть по косій зону від посмішки до середини нігтя. Зачекайте, поки шар висохне, і нанесіть другий.

Кордон між верхньою і нижньою частиною нігтя позначте срібною лінією.

Декоруйте її точками, нанесіть їх трохи вище по її довжині.

Від нижньої межі лінії, трохи заходячи за неї, намалюйте бант. Він може бути таким, як підказує ваша фантазія — великим, маленьким або декілька різних за розміром.

Візьміть темно-рожевий лак і виділіть їм контури банта.

Потім нанесіть по окантовці банта срібні блискітки або лак з дрібними срібними блискітками.

Ви можете додати до підсумкового варіанту ще більше блиску, наприклад, наклеїти стрази або паєтки. Адже Новий рік вимагає сяйва і яскравості.

Ваші б’юті-помічники:

1. Лак Essie Vernis Punchy Pink,
2.
Лак Gosh Holographic Hero,
3.
Лак Face Design Collection by Peter Schmidinger BABOR.

Зведений мандарин

Мандарин — один з головних символів Нового року, звичайно, після ялинки, Діда Мороза та Снігуроньки. Запах цитрусових в тандемі з ароматом їли — це справжній флер свята, яке заряджає радістю і позитивом. Так само на нас впливають і яскраві кольори, наприклад, помаранчевий відтінок. Взявши цей колір за основу, ми вирішили продемонструвати вам, як можна оригінально зробити мандариновий манікюр.

Техніка виконання манікюру:

Нанесіть помаранчевий лак в два шари.

Поки другий шар ще не висох, акуратно засипте ніготь блискітками (а можете почекати, коли висохне лак, і нанести на верхню частину нігтя прозорий топ з блискітками).

Намалюйте білим лаком від лінії посмішки дві закруглені лінії навхрест. Найкраще робити дизайн за допомогою тонкого пензлика для манікюру.

Продовжуйте розмальовувати нігті так, немов мороз покрив їх візерунками.

Ви можете самі вибрати геометрію картинок — це можуть бути сердечка, ромашки, імітація ієрогліфів, головне, щоб на кожному пальці вони збігалися за тематикою.

Ваші б’юті-помічники:

1. Лак Color Trend Avon,
2.
Лак для нейл-дизайну Tip Painter Nagelweiss Essence,
3.
Лак Uslu Airlines.

Під зорями

В новорічну ніч так приємно звернутися до зірок, загадати всі заповітні бажання, вимовити змова і просто насолодитися їх казковим зачаровує сяйвом. А якщо створити на нігтях зоряний манікюр, погляди всіх присутніх на святі будуть звернені до вас, і навіть якщо ви не вірите в астрологію, обов’язково зможете здійснити чиєсь заповітне бажання.

Техніка виконання манікюру:

Нанесіть в два шари синій лак.

Потім розставте по периметру нігтя кілька хрестиків. Додайте до кожного хрестику по кілька ліній, щоб домогтися імітації зірки.

Розставте в хаотичному порядку по периметру нігтів білі крапки — це сніжинки, які падають з неба.

А окантовку зірок виділіть прозорим лаком із срібними кульками, щоб надати небесним світилам чарівного сяйва.

Ваші б’ютіпомічники:

1. Лак Amethyst Max Factor,
2.
Лак Colorama Maybelline New York,
3.
Лак Vernis In Love Ginger Swing з колекції Tresor від Lancome.

Спробуйте повторити запропоновані нами варіанти новорічного манікюру — і ви точно не залишитеся непоміченою на цьому чарівному святі!

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу майстра по нейл-дизайну Наташу Беленову і фотографа Катерину Сенченко.

Катерина ПОПОВА

Похожие темы