Нутрікосметіка внутрішній стрижень краси

16 Май, 2014

Нутрікосметіка внутрішній стрижень краси

Ніякої крем або шампунь нездатний зробити шкіру еластичною, а волосся — густими і шовковистим, якщо організму катастрофічно не вистачає вітамінів і мікроелементів. Провідні виробники косметичних препаратів в третьому тисячолітті взялися активно освоювати напрямок, яке отримало назву нутрікосметологіі. Нутрікосметіка — це засоби по догляду за зовнішністю не звично зовнішнього застосування, а внутрішнього. Іншими словами, всілякі вітамінні комплекси і БАДи.

Першими такими БАДами стали «пігулки для засмаги», що з’явилися на косметологічному ринку в середині XX століття. Прийом однієї такої таблетки забезпечував бронзовий відтінок шкіри на тиждень. Потім виявилося, що препарат містить ксантоксантін, що викликає важкі ураження внутрішніх органів. У європейських країнах ввели заборону на продаж «пігулок для засмаги», попит на них впав, а незабаром закрилося і саме виробництво.

Трохи пізніше відомий американський хімік, нобелівський лауреат Лайнус Полінг опублікував результати досліджень біологічного впливу вітаміну С на організм людини. Його роботи послужили поштовхом до чергової популяризації БАДів. Вітаміну C Полінг приписав воістину фантастичні властивості, стверджуючи, нібито він здатний продовжувати життя, вбивати мікроби, лікувати складні захворювання серцево-судинної системи і навіть знищувати ракові клітини. Навіть у СРСР у вісімдесяті роки аскорбінова кислота

Аскорбінова кислота — коли її необхідно приймати?

та інші препарати на основі вітаміну C вважалися панацеєю від усіх хвороб. І так тривало років десять, поки вчені не переконали споживачів, в тому, що середньодобова потреба людини у вітаміні C не перевищує 0,1-0,2 грама. Сверхдоза масою від п’яти грамів викликають побічні реакції організму і навіть провокують деякі захворювання.

Нутрікосметіка внутрішній стрижень краси

Як працює нутрікосметіка?

У Японії нутрікосметікі користується майже 90% жінок, у США — майже 80%. Число росіянок, що користуються нутрікосметікі, ледве досягає 3% від загального числа. У Європі ринок «таблеток краси» сформувався ще в дев’яності роки XX століття, тим часом як у Росії його перші ознаки більш-менш чітко намітилися приблизно з 2015-2015 року. Кредит довіри до «їстівної» косметиці у вітчизняних споживачів зростає дуже повільними темпами.

У фармації нутрікосметікі розглядають як відокремлену групу товарів аптечного асортименту. Вони відрізняються від традиційних лікарських препаратів більш низькою концентрацією діючих речовин. У таких БАДів набагато менше побічних ефектів. Корисні речовини з «таблеток краси» потрапляють прямо в кров і засвоюються набагато краще, ніж з «зовнішньої» косметики. У зовнішності відбуваються досить масштабні зміни: поліпшується стан волосся, нігтів, шкіри. Позитивного результату при використанні нутрікосметікі можна домогтися майже завжди. Питання полягає лише в тому, протягом якого часу доведеться приймати той чи інший препарат для отримання очікуваного ефекту.

Всі БАДи розраховані на регулярний прийом, їх дія побудовано на основі так званої кумулятивности: якщо людина забуває випити таблетку вчасно, дія препарату помітно слабшає. Запорукою успішного нутрікосметіческого курсу стане відрегульована програма нагадувань. Можна купити електронну Таблетніци, що подає сигнал в призначений час, або занести нагадування в органайзер мобільного телефону.

Нутрікосметіка внутрішній стрижень краси

Провідні виробники нутрікосметікі

Світовим лідером у виробництві нутрікосметікі залишається компанія L`Oreal. Спільно з корпорацією Nestle вона розробила таблетки серії Inneov. У ній представлені такі комплекси, як «Густота волосся», «Целлюстрейч», «Пружність і сяйво» для шкіри. Приймати пігулки з цієї серії потрібно в кількості двох штук щодня.

Швейцарська нутрікосметіка BIOrganic розроблялася за участю провідних фахівців американської компанії «Lucas International». Багаторічні науково-клінічні пошуки, насамперед, орієнтувалися на використання фітокомплексів. Препарати запускають в організмі механізми фітоточечной захисту, в яких фітокомпонети виступають транспортувальниками вітамінів і корисних речовин безпосередньо у структуру волосся і шкіри. BIOrganic передбачає спеціальні комплекси для підтримки сухої і жирної шкіри

Жирна шкіра — керівництво до дії, ламких і випадають волосся, проблемних нігтів, зниження ваги, усунення целюліту

Целюліт — хвороба чи неминучість ?, а також антивікову серію.

Світлана Усанкова

Похожие темы