Об’єкт бажання червона помада

08 Янв, 2015

Об'єкт бажання червона помада

Червона помада- символ голлівудського гламуру. Для актрис червона помада — як чорне платьедля нас: вона завжди доречна, завжди виручить і дозволить виглядати на всі сто. От тільки носити червону помаду дано небагатьом. Це свого роду тест на міцність: наскільки я готова до уваги? А воно, повірте, буде. Passion.ru виявив п’ять причин включити в свою косметічкупомаду червоного відтінку.

5 причин купити червону помаду

Червона помада — це прикраса, яка завжди з вами в будь-який час доби. Дівчина в джінсахі тільнику навряд чи приверне увагу, але от дівчина в цьому ж вбранні і з червоною помадою на губах — однозначно.

Червона помада — це ваш особистий психолог, завжди доступний і безмовний. Підняти самооцінку, переконатися у власній привабливості і привабливості нарешті можна і без тривалих сеансів терапії. Пряма спина, хода від стегна і палаючі очі — чудодійна панацея від усіх ваших бід знаходиться в маленькому футлярі з розкішної броні з фірмовому логотипом. Починайте з домашніх тренінгів: наносите червону помаду, включайте музику, танцюйте або робіть СЕЛФІ. А далі — виходьте в світ і самостійне плавання!

Червона помада — ваш персональний тренер. Науково доведено, що дівчина з червоними губами частіше привертає до себе увагу і до її слів найчастіше прислухаються. Хочете виграти тендер, захистити бюджет або банально мрієте про повишеніізарплати? Червона помада допоможе вашим словам виглядати вагомішими, а доводам — ​​аргументовано. Забудьте про хитросплетених інтригах, краще рушайте в магазин вибирати свій відтінок червоного!

Червона помада — це маяк. При швидкоплинному погляді стає ясно: ви — дівчина, яка в пошуку. Себе, професійної реалізації, чоловіки мечти.І те, що або кого ви шукаєте, обов’язково знайдуться. Адже ви вже зробили перші два кроки назустріч — визнали проблему і почали активно діяти. З психологічної точки зору дівчина з червоними губами сприймається як людина активна, відкритий до спілкування і амбітний. Це ж про вас?

Зрештою, червона помада — не тільки свого роду прикраса образу, це ще й ознака сексуальності. Сучасні чоловіки, по-справжньому відбулися в житті, не готові підлягає шукати свій ідеал і дають оцінку негайно при знайомстві. Перше, на що вони дивляться, це очі. У дівчини з втомленими очима мало шансів. Тому єдиний вихід — відвести погляд від очей до губ. Головне, щоб у об’єкта мрії не було стійкої аллергііна дівчат з червоними губами.

Як вибрати правильний відтінок червоної помади

Гарну дівчину ніщо не зіпсує, навіть неправильно підібраний відтінок помади. Але кожній дівчині не завадить і з тисячі відтінків вибрати свойкрасний, який відкриє для неї абсолютно нове життя. Якщо у вас вийде, обов’язково розкажіть, що з цього вийшло! А поки навчитеся правильно підбирати відтінок.

  • Якщо у вас світла шкіра, вам потрібен червоний відтінок з холодним синім подтоном.
  • Для оливковою кожіподходят теплі відтінки червоного з помаранчевим, золотистим або коричневим подтоном.
  • Власницям смаглявої шкіри рекомендуємо яскравий відтінок червоного з вкрапленням кольору фуксії.

Як правильно наносити червону помаду

Після того як ви придбаєте заповітну червону помаду, порепетіруйте перед дзеркалом правила її нанесення.

  1. Нанесіть на губи зволожуючий бальзам для губи тонкий шар основи під макіяж. Цей етап необхідний для того, щоб на губах був саме той відтінок, який ви бачите в тюбику.
  2. Через хвилину, коли основа підсохне, злегка припудріть губи.Ето допоможе помаді довше триматися.
  3. Олівцем обведіть контур губ, не заходячи за природні межі.
  4. Акуратно нанесіть помаду одним шаром.
  5. Видаліть надлишки помади, промокнув губи серветкою.
  6. Нанесіть другий шар помади.Готово!

Що про вам розповість губна помада?
ДІЗНАТИСЯ!

Експрес-опросВи користуєтеся червоною помадою?

Не уявляю свого життя без червоної помади!

Користуюся тільки з нагоди

Ні, для мене це занадто сміливо

Голосовать

Похожие темы