Обличчям L'Oreal Paris стала справжня француженка

Обличчям L’Oreal Paris стала справжня француженка

29 Окт, 2014

  Витончена, елегантна і красива, з тонким почуттям гумору мадам Інес де ля Фрессанж — нове обличчя L’Oral Paris є квінтесенцією французького шику. Колишня модель, зараз — модний дизайнер, дизайнер ароматів і успішна бізнес леді.

Інес де Сейнард де ля Фрессанж вперше з’явилася на подіумі в 17 років з’явилася на подіумі на показі Тьєррі Мюглера.

Її разючу подібність з Коко Шанель не залишилося непоміченим Карлом Лагерфельдом, і вона стала його музою з 1983 по 1989. Вона стала офіційною особою Chanel і першою моделлю, яка підписала ексклюзивний контракт з будинком моди.

У 1991 р вона створила свій власний бренд «Інес де ля Фрессанж» і її бутики були із захопленням прийняті у Франції, США та Японії.

З 2003 р вона була активним учасником відродження марки Роже Вівьер в якості консультанта і представника бренду.

В кінці 2010 р, у віці 53 років, вона знову здивувала світ, вийшовши на подіум у показі колекції прет-а-порте будинку моди Chanel «Весна / Літо 2011».

Мадам Інес де ля Фрессанж багато часу присвячує благодійності. Вона надає активну підтримку фонду «Допомога сиротам Африки», а також спонсорує асоціацію «Меценатство серцево-судинної хірургії» — Організацію, яка привозить незаможних дітей з серцевими захворюваннями з усього світу до Франції для проведення кардіохірургічних операцій.

У 1989 р Інес де Сейнард де ля Фрессанж позувала для нової версії Маріанни — статуї, яка символізує Французьку республіку, і яка встановлюється в кожній мерії у Франції.

У 2008 р вона отримала Орден Почесного легіону, одну з найвищих нагород у Франції.

Мадам Інес де ля Фрессанж розповіла про свої улюблені засобах бренду L’Oréal Paris: «Звичайно ж, я люблю продукцію L’Oréal Paris! Наприклад, лак для волосся Ельнетт, і, звичайно ж, крем для обличчя Ревіталіфт Повне відновлення 10. Відносно макіяжу я зупинила свій вибір на тональному кремі Альянс Перфект Досконале злиття — текстура така легка і колір обличчя стає таким натуральним, ще я волію помади Колор Ріш, мене приваблює широкий вибір кольорів і тривала стійкість ».

Похожие темы