Огляд трендів сезону ВЕСНАЛІТО 2010

09 Фев, 2015

  У зачісках цього сезону тенденція розкоші і гламуру була дещо переглянута: новим керівним принципом стала подвійна концепція — мінімалізму і акценту на деталі. Міжнародний арт-директор Pantene Сем Макнайт каже: «Зачіски цього сезону — абсолютне втілення сучасної елегантності. При створенні образів майже на всіх показах цього сезону ми грунтувалися на чуттєвості і м’якості, текстурі і сяйві, простоті і легкості. Саме це відображає ідею мінімалізму ». А другий аспект змушує концентруватися на найменших деталях: «Залишили ви кінчики волосся кучерявими, або подбали про те, щоб випрямити їх? Кожна деталь має значення », — говорить Сем.

Тема фантазії і втечі від реальності була взята за основу для створення образів Юджином Сулейманом, міжнародним арт-директором Wella Professionals Care & amp; Styling, який з легкістю поєднує у своїх роботах сучасність з витонченістю форм.

«Ніхто не уникає технологічного аспекту нашої культури, — Говорить Юджин. — Технології впливають на все, що ми робимо, і роблять це сучасним. Але в той же час ми завжди можемо втекти від дійсності в наш вигаданий світ ». Це втеча в іншу реальність спровоковано частково несприятливою економічною ситуацією і частково культом знаменитостей, який створює ілюзію доступності ідеального життя. Цей настрій відбивається і на зачісці. Легка, невагома текстура і динаміка: вільно спадаючі волосся для творчих і мрійливих особ.

Цей загальний настрій на зміни додає контраст основним трендам в зачісках: скульптурні форми і джгути, відтінки волосся від світлих пастельних до багатих насиченим кольорам — все це модні тренди сезону Весна — Літа 2010.

Джош Вуд, міжнародний арт-директор по фарбуванню Wella Professionals, розповідає про майбутню революції в кольорі волосся.

Подіумні образи юних моделей не завжди є надихаючими для більшості жінок. Джош вважає, що при виборі кольору волосся в цьому сезоні потрібно перш за все враховувати і підкреслювати індивідуальність, а не копіювати подіумний образ.

«Ми не створенням обмежень — ніхто не говорить вам, який саме відтінок рудого або світлого краще вибрати. Який би колір волосся ви не вибрали, перш за все він повинен підходити саме вам ».

Новинки від WellaFlex (лак, піна і гель для укладання)

Новинки від Pantene (шампунь і бальзам «Гладкий шовк»)

Новинка від Wellaton

Похожие темы